Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EBONITE TOUR #6 podczas VII eliminacji IMT
02-08-2013, 13:31
Post: #1
EBONITE TOUR #6 podczas VII eliminacji IMT
EBONITE TOUR #6 podczas VII eliminacji IMT

Podczas VII eliminacji IMT (18-24.02.) będzie możliwość zagrania RÓWNOCZE¦NIE w IMT oraz ogólnopolskim turnieju EBONITE TOUR #6 Toruń :!:

ET #6 to turniej parowy o zasadach bardzo zbliżonych do tych, jakie obowiązywały podczas Mistrzostw Torunia Par 2012. DLA KA¯DEJ PARY OBOWI¡ZUJE LIMIT ¦REDNIEJ 360 pkt. :!:

Tym razem limit PARY obliczamy jednak z oficjalnej średniej (nie mylić ze średnią sportową!) PZK SBS z poprzedniego sezonu. Wykaz możemy znaleźć na stronie pinpro.pl - TUTAJ

Każdy, kto zagra od poniedziałku do środy w IMT, może jednocześnie brać udział w ET #6, przy założeniu, że pierwsze 4 gry liczyć się będą do ET, natomiast wszystkie 6 do VII eliminacji IMT. Koszt eliminacji IMT jest wtedy o 5 zł. większy i wynosi 50 zł. od osoby

UWAGA :!: Warunkiem uczestnictwa w ET #6 jest wpisanie się na listę startową strony "www" sponsora cyklu Ebonite Tour. Lista startowa jest - TUTAJ. Zgodnie z REGULAMINEM pary mogą grać tylko razem w jednej turze eliminacyjnej, więc osoby, które ewentualnie zdecydują się na granie w ET powinny zapisać się na tę samą eliminację.

W ELIMINACJACH ET MO¯NA GRAć PRZEZ CA£Y TYDZIEń BEZ OGRANICZEń :!:
Koszt drugiej, trzeciej i każdej kolejnej eliminacji to 40 zł. od osoby.

REGULAMIN, TERMINARZ ELIMINACJI ORAZ WYKAZ NAGRÓD - 6 fajnych kul grupy EBONITE Smile - można znaleźć - TUTAJ.
Znajdz posty
Cytuj

OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości