Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawozdanie zarządu TKB za okres 06.11.2007 - 06.01.2008
01-17-2008, 17:22
Post: #17
 
Przemek to nie są moje roszczenia!!!! Chciałem tylko zauważyć fakt że ktoś (nie mówię tu o mnie) był w klubie dużo prędzej przed obecnymi władzami klubu a teraz wywiesza się kartkę w Grakuli z osobami do zniżek i zaczyna się robić dziwne podziały to chyba nie w tym rzecz .............czemu od nowych decyzji zarządu KLUBU jest dzielenie na "gorszych" lub "lepszych" obecnych i byłych zawodników TKB...hm.....nie chodzi mi o żadną wojne Przemek lecz o zasady których nie powinno się łamać i....nie brać przykładu z POLITYKÓW (patrz zmiana SLD na PIS i PIS na PO) pozdrawiam Fire

ps. Możesz zapytać się Zbyszka u mnie nie było problemu z płaceniem składek ;-)

[ Dodano: 17 Sty 2008 05:23 ]
ps.2. czyli w licencji teraz co mam wpisać........
Znajdz posty
Cytuj
01-17-2008, 19:45
Post: #18
 
Fire.. Obawiam się, że w licencji NIC nie dasz rady wpisać sam, bo...... Twoja licencja jest w moich rękach Big Grin (patrz mój post w temacie "licencje PZK" ). :mrgreen:

Podpisuję się obiema rękami pod propozycją Przemka: darujmy sobie dalszą polemikę na temat TKB na forum, bo spłycamy problemy, a każdy interpretuje cudze wpisy po swojemu. Jak tak dalej pójdzie- wrócimy do punktu wyjścia. Undecided
Znajdz posty
Cytuj
01-17-2008, 22:01
Post: #19
 
Temat nie jest prosty, jednak nie mozna tego zostawic tak poprostu. Przyznam szczerze, ze serce mnie boli, jesli na pytanie: Ej, jak to jest z tym klubem, bo chcialem się zapisac, troche potrenować" Odpowiadam: "Właściwie, to nie wiem jak to jest i czy jest w ogole taka możliwosc". Moim zdaniem, klub funkconujący na takich zasadach jak obecnie, nie ma szans prężnie się rozwijać... Praktycznie w zupełnosci zgadzam się ze Zbyszkiem...
Chyba nie normale jest, ze po ponad roku (nie wiem ile dokladnie istnieje klub) liczba zawodnikow w klubie rowna jest 7...
Jeśli składka pozwoiłaby rozwinąc skrzydła klubowi mogę płacić i 20 zł, bo wiem, ze te pieniazki nie pojda w błoto... Nie ukrywam, ze jestem w dosc komfortowej sytuacji, za godzine gry płacę 25 zł, ale jesli mialbym płacic 50, to nie wiem czy nie musialbym zrezygnowac z treningu- mysle, ze kilka osob ma ( mialo) taki dylemat. I tutaj, warto przytoczyc rozwazania Micha, przeciez to naprawdę opłaca się grakuli...
Pozdrawiam.

"Potrzeba wielkiej odwagi by powstać i wykorzystać cały swój potencjał..."
Znajdz posty
Cytuj
01-18-2008, 18:14
Post: #20
 
Wiem Magda że moja licencja jest w nie moich rękach ale zapytałem formalnie czy nadal w licencji mam wpisane przynależność klubową TKB czy już nie....................
Znajdz posty
Cytuj
01-18-2008, 22:35
Post: #21
 
Fire - ależ oczywiście, że w licencji jest napisane czarno na białym, że jesteś członkiem TKB Toruń. Na dodatek drukowanymi literami. :-D

I skąd Twoje wątpliwości?
Upierdliwie i namolnie będę cytować Statut:
§ 21
Członkostwo w Klubie ustaje w przypadku:
1. dobrowolnego wystąpienia zgłoszonego na piśmie do Zarządu,
2. skreślenia uchwałą Zarządu z listy członków (...),
3. rozwiązania sie Klubu.

Czy zaistniała jakaś z trzech ww. okoliczności??
NIE.
No to.. o co "kaman"? ;-)
Znajdz posty
Cytuj
01-19-2008, 21:25
Post: #22
 
Kaman o listę osób wywieszona w Grakuli i na tym forum - mowie o liście członków TKB :-|
Znajdz posty
Cytuj
01-19-2008, 22:09
Post: #23
 
Ale ten tzw. "Sąd Koleżński" powinien dotyczyć możliwości reprezentowania klubu w ogólnopolskich zawodach, a nie możliwości bycia członkiem TKB... Bynajmniej myślałem, że tak jest...
Znajdz posty
Cytuj
01-19-2008, 22:15
Post: #24
 
Dobra juz sie nie kluccie jak sie rozstrzygnie to na tym zebraniu koniec .
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości