Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem ze składem :/
01-25-2007, 18:46
Post: #5
 
No tak, jak byłem w Katowicach, nie widziałem Prezesa, gdyż był na nartach gdzieś, gdzie leży śnieg Big Grin Na lidze w weekend przekażę zgłoszenie kolegom z Bydgoszczy, aby dotarło do Prezesa. Tak jak się umawialiśmy -nic się nie zmieniło.
Pozdrawiam.
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku
Problem ze składem :/ - zibi - 01-24-2007, 17:06
[] - fireman - 01-25-2007, 09:00
[] - zibi - 01-25-2007, 11:41
[] - fireman - 01-25-2007, 14:19
[] - zibi - 01-25-2007 18:46
[] - fireman - 01-26-2007, 15:32

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości