Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Finały 43rd Qubica AMF
11-11-2007, 21:46
Post: #1
Finały 43rd Qubica AMF
Dzisiaj zakończyły się finały 43rd Qubica AMF Bowling World Cup. Miałem okazje obejrzeć oba pojedynki finałowe na Eurosporcie Smile Czy ktoś również je oglądał?
Wnioski jakie wd. mnie można wyciągnąc są takie:
- nawet najlepszym trafiają się wpadki typu gra 160 Smile
- nie tylko Tymek musi czasem zaczynac z 150 klepki ze względu na rotacje i smarowanie Tongue ( pozdro dla Tymka )
Jak zauważył komentator (Przemek Antuszewicz) warunki na torze szybko się zmieniały, a na sam finał tor nie był zbyt dobrze przygotowany, olej bardzo szybko wysychał z powodu dużej ilość świateł i lamp, ktore ogrzewały kregielnie. Widać było, ze zawodnicy nie wiedzieli co grać...
Finał kobiet pokazał znakomicie, ze bowling to sport dla kazdego, wygrała Australijka (nie bede się bawił w nazwiska, bo i tak coś przekręce.. ), o nie zbyt zgrabnej figurze, w wieku pewnie koło 45-50 lat (ojj. wiem ze nie powinno się mowić o wieku kobietSmile ). Przemek na koniec wspomniał o tym ze bowling w polsce staje się coraz bardziej popularny, a wszyscy, ktorzy chcą pooglądać czołówkę polskiego bowlingu, powinni zjawić się na Otwartych Mistrzostwach Warszawy - GPP3! Ktoś się wybiera powalczyć w stolicy...? Smile
Pozdrawiam, Radek!
Znajdz posty
Cytuj
11-13-2007, 22:30
Post: #2
 
Mozesz podac linka gdzie mozna zobaczyc wyniki turnieju???
Znajdz posty
Cytuj
11-13-2007, 22:53
Post: #3
 
Sie robi Fire Smile Wyniki 43rd QubicaAMF Bowling World Cup
Znajdz posty
Cytuj
11-14-2007, 09:38
Post: #4
 
A to ciekawe nie miałem jeszcze okazji obejrzeć bowlingu w TV, a szczególnie takiego Finału....szkoda...

Powiedz mi normalnie był uwzględniony w programie TV ten finał czy wpadłeś przypadkowo??
Cytuj
11-14-2007, 11:01
Post: #5
 
raadman - dzieki
Znajdz posty
Cytuj
11-14-2007, 16:41
Post: #6
 
Szczerze to zupełnie przypadkowo, nawet nie wiem czy był w programie ujęty.. tata skakał po kanałach i trafił na bowling to mnie zawołał Smile
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości