Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
10-21-2007, 17:54
Post: #1
Witam
Jestem nowo zarejestrowanym członkiem Forum. Chciałbym wszystkich serdecznie powitać :-)
Nie jestem jakimś doświadczonym graczem. Raczej zaczynam dopiero swoją przygodę z bowlingiem. W niedalekiej przyszłości na pewno zapiszę się do TKB.
Czy ktoś może mi poradzić od czego zacząć, na co zwrócić uwagę podczas treningów (na początek indywidualnych). Na starcie na pewno skorzystam z bil na kręgileni, ale już myślę o kupieniu rękawicy i własnego obuwia. Czy możecie mi doradzić jaką (głównie rękawicę) kupić :?:
Znajdz posty
Cytuj
10-21-2007, 22:25
Post: #2
 
Przyjdź na jeden z meczy ligowych, gdzie gra zaspół EL-TRANS. Od tych zawodników dowiesz się najwięcej ;D Poza tym na forum to za dużo pisania. Pozdrawiam
Znajdz posty
Cytuj
10-21-2007, 22:44
Post: #3
 
Dzięki za info. Jeszcze gdybym wiedział, kiedy i gdzie będą grać. Mogę gdzieś to sprawdzić :?:
Znajdz posty
Cytuj
10-22-2007, 17:03
Post: #4
 
W środe o 18. Panowie w żółtych koszulkach.

[ Dodano: 22 Paź 2007 06:08 ]
Poprawka mecz o 19.
Cytuj
10-22-2007, 20:57
Post: #5
 
Kurcze jak pech to pech w środę jestem w Poznaniu :/ Ale co ma wisieć nie utonie. Jutro składam wniosek o członkostwo TKB. Mam nadzieje, że nie trzba będzie długo czekać na decyzję, bo czytałem na forum, że ktoś już dłuuuuuugo czeka.

"Czyż to nie dziwne, że głupcy są tak pewni siebie,a mędrcy mają tyle wątpliwości..."
Znajdz posty
Cytuj
10-23-2007, 12:24
Post: #6
 
Panowie w zółtych koszulkach...nieżle nieżle Tymek Smile
Znajdz posty
Cytuj
10-23-2007, 19:05
Post: #7
 
No to już wiem nieco więcej :-) Po spotkaniu z Przemkiem (mam nadzieję, że dobrze pamiętam imię) troszkę mnie oświecił. Czas rozpocząć poszukiwania własnej kuli. Mam nadzieję, że pójdzie mi to szybko. Muszę tylko przeprowadzić rozmowę z żoną, aby mi nie przeszkadzała w realizacji mojego nowego zainteresowania ;-) Więc jak znajdę już kulę to się pojawię i zacznę ćwiczenia. Mam nadzieję, że coś ze mnie da się urobić, czas pokaże :->

"Czyż to nie dziwne, że głupcy są tak pewni siebie,a mędrcy mają tyle wątpliwości..."
Znajdz posty
Cytuj
10-23-2007, 19:13
Post: #8
 
kule na sprzedaż ma Dąbrowski Paweł z Enigma TEAM wiec jakby co mozesz od niego na początek kupic
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości