Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ODNAWIANIE POW£OKI KUL
10-18-2007, 14:05
Post: #1
ODNAWIANIE POW£OKI KUL
Witam!
Mam pytanko jak czesto (np. po ilu grach) powinno sie odnawiać powłokę kul bowlingowych?
Wiem że kazdy gracz sam powinien ocenic kiedy to kula traci powtarzalność reakcji powłoki i wtedy odnowić powłokę ale takiego doswiadczenia nie mam tzn widzę że kula nie skreca tak jak trzeba wiec pierwsze co robię to stosuję odolejanie ale z perspektywy czasu to juz nie pomaga i kula nie zachowuje sie tak jak na poczatku posto ze sklepu!?

P.S. Wiem że niektórzy gracze sami potrafia robic to w domu za pomoca spinnera dla mnie to na razie czarna magia no i sam koszt spinnera wiec moze ktos odnawial kule u Henia w Bydgoszczy i czy warto tam sie w takim celu udac! Wiem ze koszt odnowienia to 80 pln!

Pozdrawiam wszystkich i z góry dziekuje!
Znajdz posty
Cytuj
10-18-2007, 19:17
Post: #2
 
Kupiłem kulę od Kuby P. dałem Heniowi do odnowienia - rewelka polecam Henia!!!!
Znajdz posty
Cytuj
11-04-2007, 15:38
Post: #3
 
heheh no ja też Wink tylko, że to nie Henio odnawia kule ;P nie ma na to czasu itd.
Kule odnawiane w Bydgoszczy są przez Pana ........ mechanika tam pracującego.
Nie mniej są odnawiane bardzo dobrze i z sercem Big Grin
Znajdz posty
Cytuj
11-04-2007, 18:57
Post: #4
 
hm...żebym ja to wiedział......ale jak mówie było rewelka....teraz dałem jednemy ...koledze serdecznemu ...skąd nie powiem.....sam jestem ciekawy jak bedzie w pniedziałek zobaczymy Smile
Znajdz posty
Cytuj
11-04-2007, 22:57
Post: #5
 
ja się domyślam komu ............. ;p
Znajdz posty
Cytuj
11-05-2007, 20:29
Post: #6
 
hm....oj Ty wiesz dobrze komu Cor@lgol oj wiesz odbrze - odebrałem własnie ....rewelka :-D wielki szacunek dla .......wielki
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości