Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
QubicaAMF World Cup Grakula Toruń 28-30.09.2007
08-23-2007, 11:06
Post: #1
QubicaAMF World Cup Grakula Toruń 28-30.09.2007
Toruński Klub Bowlingowy, który jest organizatorem imprezy informuje, że Finał Polskich Eliminacji do QubicaAMF World Cup - St Pettersburg Russia 2007 odbędzie się w kręgielni Grakula w Toruniu w dniach od 28 do 30 września 2007 roku. Zapraszamy wszystkich do przyjscia i zagrania w tak prestiżowej imprezie.


[Obrazek: wc2007pl_web2.jpg]
Www Znajdz posty
Cytuj
08-23-2007, 16:47
Post: #2
 
a Gdzie skladac zapisy??
Cytuj
08-24-2007, 02:52
Post: #3
 
zapisy będą na stronach pzk. Ale czuj sie Tymek zapisanySmile
Www Znajdz posty
Cytuj
08-24-2007, 23:35
Post: #4
 
no chyba niezby czuj sie zapisany, bo jak sie nie zapisze w odpowiednim terminie na pzk to nie widze Go w tym turnieju... no ale chyba administrator chcial sie poczuc wazny, ze jak turniej w toruniu to teraz o wszystkim bedzie decydowac sam...
Cytuj
08-25-2007, 10:42
Post: #5
 
Ojaaa czy odrazu musicie sie klucic tylko dlatego kurde ze my z Torunia ,a wy z Bydgoszczy... Niewazne gdzie ten turniej tak czy siak mam ochote zagrac a ze arg napisal tak a nie inaczej to juz musi byc powod do konfliktu??... Zauwaz ze wiekszosc turnieji jest rzgrywana w Bydgoszczy..
Cytuj
08-25-2007, 16:07
Post: #6
 
Witam Blazeja Wiśniewskiego z Kwidzyna - nowego (?) rzecznika prasowego PZK. Kolega Tymuś moze czuć się w zapisany bo ja o tym decyduje. Zresztą czuć się może tak tak jak każdy, kto chce zagrać w tym turnieju - to jest turniej otwarty i nie pzk drogi rzeczniku.
Ps. Nie rozumiem o co chodzi Torun - Bydgoszcz ja jestem z Torunia i pozdrawiam z tego miejsca kolegów z Bydgoszczy.
Www Znajdz posty
Cytuj
08-25-2007, 18:19
Post: #7
 
Tymon ja nie jestem z Bydgoszczy.

Rzecznika prasowego PZK...

Forum to nie prasa, ale jak kto uwaza i pojmuje pojecia, ktorych uzywa...

Generalnie to pozazdroscic tak daleko idacych wnioskow...

W takim razie Tymon nie zapisuj sie... Na PZK bedzie lista, data otwarcia zapisow, ale Ty sie nie zapisuj, jestem bardzo ciekawy czy jesli zgloszenie od kogokolwiek nie naplynie do PZK to sobie zagraszSmile Szczerze w to watpieSmile
Cytuj
08-27-2007, 08:21
Post: #8
 
Błażej chyba nie zrozumiałeś Administratora ;-)
Myślę, że sam zgłosi zawodników toruńskich do PZK ze względu na to, że turniej odbędzie się w Toruniu i nie znam takiego, który nie chciał by zagrać na "własnym terenie". :mrgreen:

PS.
Artur, kiedy zbiórka licencji zawodników TKB, do wbicia pieczęci PZK na nowy sezon?
Czy można licencje zostawiać w recepcji łącznie z pieniędzmi - opłatą?
(przypominam o licencji dla Firemana, nie wybaczy nam jeśli nie będzie jej miał na ten turniej- prosiłem go, aby zostawił kolejny -trzeci już chyba wniosek w recepcji).
Jakoś pechowo jak dotąd układa się sprawa licencji dla naszego kolegi. Pierwszy wniosek gdzieś zgubiłem, a potem już się tym nie zajmowałem.
Pozdrawiam.
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości