Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasza kręgielnia trudna technicznie...?
08-17-2007, 18:15
Post: #1
Nasza kręgielnia trudna technicznie...?
Hej!
Wczoraj wrócilem z mojej podróży do Warszawy Tongue Pogralem sobie tam troche, w galerii na mokotowie, wczesniej gralem tez na kregielni w Ostrodzie.. no i w koncu dzisiaj pogralem sobie znow w naszym toruniu Smile i co? Pierwsza gra dobrych 6 splitów, i moze 1 strike..
nastepna gra to samo, pozniej juz nie bylo splitow, ale nie bylo tak kolorowo...
Dopiero po okolo 10 grach potrafilem "cos" zagrac

Nasowa mi sie taki wniosek... Nasza torunska kregielnia jest bardzo trudna technicznie!
Nie wiem ile w tym przypadku, ile prawdy ale takie mam wrazenie!

W Ostrodzie striki spadały po kazdej kieszeni (na tej kregielni 300 zagrano 2 dni po otwarciu, a w ciagu niecalego roku duuuzo osob rzucilo tam ten wynik)
Gdy tam gralem 2-3 pierwsze gry to wyniki ponad 200, pozniej 190, 180, 160 itp. gralem sam wiec zmeczenie dawalo o sobie znac.

Warszawa z kolei... co to duzo mowic - wszytsko sie przewracaTongue Trafiajac miedzy 3 a 6, zostawały najczesciej 1 i 2! Splity to swieto Smile Poprostu kregielnia marzenie Tongue
Wyniki byly tez niezle, a swiadczyc o tym moze wygrana w turnieju srodowym (okolo 30 osob, polowa profesjonalisci, 2-3 houseballisow) W finale z trzesacymi łapami i bólem kolana zagralem 200, pokonujac jakiegos japonca Smile.

Takze co... trzeba sie wziac do roboty zeby w toruniu tez cos zagrac!

Co Wy o tym sadzicie? Mam racje czy bajki pisze?Wink
Pozdro!
Znajdz posty
Cytuj
08-17-2007, 21:38
Post: #2
 
Hmmmmm.
Na moje to jezeli umiesz grac to zagrasz wszedzie takie moje zdanie...
Cytuj
08-17-2007, 23:06
Post: #3
 
a podobalo ci sie w dario bowling w ostrodzie ? Ja mam w pamieci nasz wyjazd na polskie eliminacje QubicaAMF World Cup z Jackiem i z Zbyszkiem. Raz ze chlopaki zagrali tam super dawa ze bylo bardzo rozrywkowo Wink))
Www Znajdz posty
Cytuj
08-18-2007, 20:34
Post: #4
 
No ogolnie kregielnia I klasa Smile Super wystroj, dobre warunki, swietna obsługa - sam własciciel smarował mi tor i czyscil rozbieg Tongue. Ogolnie milo tam sie spedza czas!
Jedyna, w sumie mała, wada ze nie ma zniżek klubowych, gdy gra sie na czas. Tylko na gry - standardowe 5 zł. Mam rodzine w ostrodzie, wiec napewno tam jeszcze zagoszcze Wink
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości