Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sportbowling - obwieszczenie drużyny
01-28-2014, 14:57
Post: #1
Sportbowling - obwieszczenie drużyny
Drużyna Sportbowling uczestnicząca w rozgrywkach I ligi Toruńskiej w sezonie 2013/2014 chciała by poinformować wszystkich zainteresowanych, że w obecnym sezonie nie zgadza się na przełożenie żadnego z pozostałych meczy ze swoim udziałem w sezonie regularnym jak i play-off. Decyzję taką motywujemy zbyt częstym przekładaniem meczów z naszym udziałem i problemami z rozegraniem ich w innym terminie.
Naszą decyzją nie chcemy nikogo urazić.

Pozdrawiamy
Jagoda
Emil
Marcin
Adam
Znajdz posty
Cytuj
01-28-2014, 16:45
Post: #2
 
No to ja pojde krok dalej i mam nadzieje , ze w nastepnym sezonie bedzie zapis w regulaminie , ze zaden mecz nie moze byc przełożony !! W druzynie jest zgloszonych po to 5 zawodnikow by ta 3 a nawet 2 mogla zagrac w danym spotkaniu , ktore jest wyznaczone w duzo wczesniejszym terminie !!
PS. FHU MAGMA od nastepnej kolejki również nie zgodzi się na przekładanie spotkan !!!
POZDRAWIA HOMZA
Znajdz posty
Cytuj
01-29-2014, 12:17
Post: #3
 
Popieram Paszcza i zdecydowanie popieram Homzę. Dodatkowo należałoby przywrócić rozpoczęcie rozgrzewki na 19.00 - nie uważam za słuszne dostosowywanie regulaminu do jednej drużyny skoro w lidze jest ich osiem. Bez urazy szanowni koledzy z Bydgoszczy Smile

Pozdrawiam
Piotr P
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości