Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawiej w TLB ?
07-10-2007, 13:32
Post: #1
Ciekawiej w TLB ?
A może by tak w nowej edycji wprowadzić maksymalną średnią zawodników występujacych w jednym meczu ? heheh kiedyś było tak w speedwayu Wink zresztą skoro odeszli od tego to może jednak się nie sprawdziło ;((
Ja sam rozważam wzmocnienie innego zespołu w ekstralidze Wink) Może być ciekawie ;P
(na początek porozmawiamy sobie w teamie - myślę, że zmiany spowodowały by wyrównanie składów drużyn w lidze, gdyby tak rozebrać el-trans - uhuhuhu, z jednym warunkiem = każdy z zawodników Jacek, Kuba i ja trafiamy do różnych zespołów).
Co wy na to? :lol:
Znajdz posty
Cytuj
07-12-2007, 20:25
Post: #2
 
Zbyszek jezeli chodzi o mnie to ja za tym nie jestem ja chce grac w druzynie z ludzni z ktorymi mi sie dobrze i milo gra a nie robic jakies zespoly zeby byly wyrownane bo jezeli chcecie tak zrobic to ja grac nie bede w lidze . A jezeli nie chcecie zeby eltrans przetrwal to sie stwozy nowy dreamteam. takie moje zdanie.
Znajdz posty
Cytuj
07-12-2007, 20:29
Post: #3
 
Ja tez za tym nie jestem...
Cytuj
07-12-2007, 21:59
Post: #4
 
nie wiem co mam napisac skoro el trans ie rozpadnie to i tak powstanie nowy mocny team bo "zaplecze" jest ... wiec czy jest taki sens nie wiem ... ? wiec biorac logicznie cala ta sytuacje to wyglada to nastepujaco ... eltrans sie ropadnie powstanie nowy team mocny .. nic to nie da .. gram z ludzmi z ktorymi trenujemy i dobrze znmi na sie gra ufamy sobie pomagamy sobie wzajemnie bo wiemy jak, wiec jezeli jest kilka mocniejszych teamow i jeden dominujacy jest to motywacja dla slabszych do treningow i nadganiania zaleglosci...my tez idziemy do przodu co za tym idzie wiadomo..dac innnym "szanse" dla mnie bzdura .. po co ja trenuje jak pojebany zeby pojsc do slabszego zespolu i przegrywac gdy tamci nie trenuja klepia swoje i ni erobia postepu bo el trans sie rozpad i moze sobie "odsapnac. Bzdura moim zdaniem nie ma motywacji dla slabszych team'ow co za tym idzie slaby poziom gry ... przeciez dazy sie do ukladania jak najmocniejszych zespolow zeby z soba rywazlizowaly pokazywaly nowe umiejetnosci ktore moga przejac s"labsi" i z czasem doskoczyc do poziomu gornej czesci tabeli. wiec moje zdanie jest nastepujace ... w tym przypadku wiecej argumentow jest na nie niz na tak, co bedzie zobaczymy jedno jest pewne jak rozpadnie sie eltrans powstanie nowy mocny zespol...i bedzie dominowal i zmuszal innych do treningow i poprawy swoich umiejetnosci doswiadczenia i wiadomo co najwazniejsze wbowlingu sportowej psychiki ktora w tym sporcie jest kluczowa. oczywiscie napewno jakies rotacje beda w zespolach powstan nowe zespoly o innych skladach ale wiekszosc zespolow pozostanie niezmieniona gdyz team to rodzina a rodzin sie nie rozbija.
Pozdrawiam :-D

...BOWL TO WIN... ____________(.")
Znajdz posty
Cytuj
07-12-2007, 22:26
Post: #5
 
Ja gram z was najkrocej tzn najkrocej trenuje aczkolwiek gram w eltransie na wyjazdach wiem jak jest czasem mamy lepsze dni a czasem gorsze. Co sie rozchodzi o ta lige w Toruniu to niepopre Cie Zbysiu niestety poniewaz jest to bezsensu tak jak Jacek napisal niech tez zaczna trenowac o to wszystko chodzi zobacz ja trenuje najkrocej ale wkladam w to cale serce moj czas i wszystko razem jestem na kregielni bog wie ile dziennie ale to przynosi efekty wiec wszystko ejst mozliwe niemozna sie poddawac.Rozumeim ze niewszyscy tak moga chodzi o czas i pieniadze... a czkolwiek wystarczy troche checi adrenaliny...Jezeli chcesz rozpadu eltransu powstanie chociazby taka druzyna Ja, Jacek i Kubus a Ty z kim zagrasz? Enigma sie rozpada Boss niegra bo ma kontuzje, Roszi niegra, Najder niegra to z kim ja mam grac? Niewiem rozwazcie to.
Cytuj
07-13-2007, 11:33
Post: #6
 
ja nie musze sie juz rozpisywac bo Tymek i Jacek napisali wszystko to trzeba i ja jestem tego samego zdania to wy. I taka racja jezeli eltrans sie rozpadnie to powstanie team chociazby taki jak tymek napisal : ja , Jacek , Tymek.
Znajdz posty
Cytuj
07-17-2007, 12:45
Post: #7
Re: Ciekawiej w TLB ?
panowie! rezygnuję z gry w tym sezonie, ale życzę Wam wszystkiego dobrego. Wojtek B.
Znajdz posty
Cytuj
07-17-2007, 17:10
Post: #8
 
wojtek dlaczego rezygnujesz ?
Www Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości