Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawiej w TLB ?
07-17-2007, 23:24
Post: #9
 
Ja dzisiaj z Bossem rozmawialem na ten temat... Powiedzial mi ze niebedzie gral w zadnej z lig z tego wzgledu ze nierobi postepow w grze i ze nieliczy na to zze mu sie srednia podniesie i niechce grac... cos takiego.
Cytuj
07-17-2007, 23:30
Post: #10
 
No to jednego dobrego zawodnika mniej...

Moze nie jest to super miejsce do pisania tego, ale moze ktos to przeczyta i sie zainteresuje Smile a mianowicie szukam drużyny...
Widze ze duze rotacje będą chyba jeśli chodzi o zespoły, wiec moze komus sie przydam.
Znajdz posty
Cytuj
07-18-2007, 07:46
Post: #11
 
mozem cie wziac do druzyny na praktyke czyszczenia kul :-P :-P :-P :lol: hyhy ... a teraz powaznie powinienes skontaktowac sie erwinem i matim i zrobic team mlodocianych wiekiem i doswiadczeniem :-) takie moje zdanie bo gracie mniej wiecej na rownym poziome wiec team bylby udany tak ja to widze Smile

...BOWL TO WIN... ____________(.")
Znajdz posty
Cytuj
07-18-2007, 10:38
Post: #12
 
Niezłe Cięgi mnie się dostały ;( Tak więc el-trans team pozostaje w rozgrywkach. Prawdopodobnie zostanie wzmocniony o najlepszego obecnie zawodnika z Torunia, a mianowicie Tymona Wink) (to jeszcze nie jest przesądzone)
Pozdrawiam
Znajdz posty
Cytuj
07-18-2007, 21:42
Post: #13
 
właśnie.. trzeba się wkręcić w tą ligę i zrobić od razu awans do TLB-E Big Grin
Znajdz posty
Cytuj
07-18-2007, 22:20
Post: #14
 
Zapowiadam powstanie nowej drużyny - jednak bedzie to niespodzianka Big Grin Zaczniemy od 1 ligi ( mam nadzieje ze nie 2 ) i za rok sie spotkamy w TLB-E Wink
Pozdrawiam.
Znajdz posty
Cytuj
07-18-2007, 22:23
Post: #15
 
a tak apropo... to może ma ktoś pomysł na nazwę dla naszej drużyny? Big Grin
Znajdz posty
Cytuj
07-19-2007, 05:00
Post: #16
 
Panowie zgadzam się ze Strikerem, że "młode wilki" powinny się znaleźć w tej samej drużynie, do czego namawiałem też osobiście w kręgielni. Myślę też, że byłaby taka możliwość wejścia pod nazwą "Enigma Killer Shot", jako kontynuacja. Oczywiście pod warunkiem, że dotychczasowy team potwierdzi brak zainteresowania gry w nowym sezonie - w swoim dotychczasowym składzie. Wtedy pozostaje uzyskanie zgody od Bossa:-) i jesli będzie OK, to gracie od razu w TLB-E. Regulamin dotyczący nowych drużyn w I lidze (może w II lidze), dotyczy wiadomo zupełnie nowych ludzi, którzy zainteresują się TLB. Umówmy się, że w gronie "kulających już trochę" możemy tutaj sobie troszeczkę inaczej pokombinować, z zachowaniem jakiejś tam przyzwoitości regulaminowej. Fajnie byłoby, gdybyście zagrali jednak od razu w TLB-E. Proponuje rozważenie takiego rozwiązania.
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości