Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzedam...
03-01-2007, 19:55
Post: #1
Sprzedam...
Tu mozecie zamieszczac ogloszenia dotyczace kul ktore chcecie sprzedac...badz macie jakies pytania odnosnie tego jaka kule wybrac.

obecnie mam na sprzedarz kule ebonite savage(ta kula rzucilem w bydzi 289 ale starszym modelem to jest moj drugi savage) jezeli ktos szuka dobrej agresywnej kuli na poczatek do grania goraco polecam zbyszek i kuba wiedza co potrafi ta kula i jak pracuje w pinach :mrgreen: :mrgreen: oczywiscoie cena do uzgodnienia kula ma zagrane zaledwie 30gier gdyz postanowilem grac tylko kulami perlowymi chce ta kulke komus przekazac. :-) kontaktowac sie mozna na treningach albo prv msg :-D

pozdrawiam STRIKER

...BOWL TO WIN... ____________(.")
Znajdz posty
Cytuj
03-02-2007, 23:24
Post: #2
 
witam,

jestem tutaj nowy, w kregle rowniez gram od niedawna, biorac pod uwaga moj krotki raczej stazSmile uwazam swoje dotychczasowe rezultaty za przyzwoiteSmile, czerpie wielka przyjemnosc z tego sportu i chcialbym zaczac grac nieco bardziej powaznie,

nie moglem znalezc odpowiedniego tematu wiec pisze tutaj bo rozchodzi sie rozniez o dobor kuli, ale najpierw: czy powinienem potrenowac jakis czas na tych standardowych kulach dostepnych dajmy na to w Grakuli czy raczej kupic sobie od razu cos na poczatek??

i drugie: jaka kule najlepiej byloby kupic na sam start, zakladajac ze fundusze sa ograniczone i na pewno nie moge sobie pozwolic na kule za 500 i wiecej zlotych
Cytuj
03-03-2007, 00:57
Post: #3
 
Ponieważ temat kul jest baaaardzo obszerny to zapraszam do rozmowy podczas naszego treningu. Ja będę na treningu poniedziałkowym o godz. 16tej.
Zbyszek Kotarski

PS.
Informcja na teraz - jesli planujesz pograć w bowling trochę poważniej odradzam grę kulami typu houseball, czyli kręgielnianymi. Jeśli budżet nie za duży to na poczatek w zupełności wystarczy kula używana. Nie mniej w takiej kuli należy zalać poprzednie otwory i nawiercić nowe - dopasowane do Twojej ręki. To tyle po krótce -zapraszam do rozmowy na trenigu.
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości