Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwiązanie członkostwa
06-17-2012, 22:29
Post: #1
Rozwiązanie członkostwa
Witam Panowie

Niestety tak jak zapowiadałem wcześniej, to był mój ostatni sezon w TKB przynajmiej na jakiś czas. Nie czuje już tego co kiedyś jak gram i może aż tak nie przełozyło się to na moją grę ale na zawody w tym sezonie jechałem głównie dlatego że musiałem a nie dlatego że chciałem. Chciałbym oficjalnie podziękować wszystkim za wsparcie przez te niecałe 5 lat. Specjalne podziękowania należą się przedewszystkim Przemkowi Kanteckiemu, bo to ona tak naprawdę namówił mnie na kupienie pierwszej kuli i wejście do ligi, Składowi Wiesmaru (obecnie Arpol) jako, że to moja pierwsza drużyna przy pod której nazwą rzucałem w TLB, Jackowi Ciechowskiemu za wsparcie podczas pierwszego IMPJ i motywowanie na treningach itp. tutaj również dziękuje Zbyszkowi bo rozmowa z nim po owych zawodach również pomogła mi w późniejszym rozwoju. Jackowi Skorupie za ciepłe słowa i wiele emocjonujących meczy przeciwko sobie, Gregowi bo kiedy nie mogłem trenować przez niektórymi zawodami zapraszał mnie na treningi razem z nim, Tymkowi i Kubie również za wiele godzin razem spędzonych na torach w weekendy, Radkowi Dąbrowskiemu za najlepszą pod względem atmosfery drużynę OSKP Toronto, Jarkowi i Pawłowi za emeocjonujący sezon w Enigma Team i wielokrotne rady już do mojego pierwszego sezonu w 2 lidze. No i oczywiście Mateuszowi Kacprowiczowi za lata razem w drużynie lepsze gorsze ale przedewszystkim pozytywne, za kule kupioną za 5zł i za trzymanie OSKP w ryzach. Mam nadzieję że nikogo nie pominąłem a jeżeli tak to powinien wiedzieć że jestem mu wdzięczny.

Cholera napisałem to jak jakiś list pożegnalny ale w sumie to będziemy się ciągle spotykać na torach w TLB bo razem z Kacprem i Brajanem dalej będę grał.

Dziękuje Panowie bardzo i mam nadzieję że jeszcze kiedyś wróci mi zajawka na grę w kręgle.

A tak naprwdę założyłem ten temat tylko po to by zapytać się co mam zrobić żeby rozwiązać bo składki już są uregulowane. Jakiś wniosek złożyć czy coś?

Pozdrawiam
Znajdz posty
Cytuj
06-18-2012, 13:07
Post: #2
 
I bardzo dobrze, że rezygnujesz z grania w klubu. Zawsze byles strasznie spiety ( Tongue ) wyjazdami na lige ogolnopolska, a teraz przynajmniej skupisz sie na naszym kochanym, jedynym, wspanialym, cudownym, najlepszym TORONTO Big Grin

PS Natalia jest zazenowana ze zapomniales o niej, a jest Twoim najwierniejszym fanem Smile
Znajdz posty
Cytuj
06-18-2012, 20:59
Post: #3
 
M£ODZIE¯Y :>

Niczego specjalnie nie trzeba pisać, skoro jest taka oficjalna deklaracja, a cała reszta... jest elegancka, jak powinna być Wink Powodzenia na studiach :!:
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości