Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kradzież telefonu
02-24-2012, 00:17
Post: #1
Kradzież telefonu
W związku z kradzieżą telefonu proszę Was o kontakty :!:


W czwartek w Grakuli o 14.55 (widać na monitoringu) skradziono mi telefon i w związku z tym straciłem wszystkie kontakty. Proszę Was o informacje SMSowe, mailem na p.kantecki@pzksbs.pl, na "priva" tutaj na naszej stronie lub jakkolwiek o numerach Waszych telefonów.

JEDNOCZE¦NIE APELUJę NIE POPE£NIAJCIE TEGO SAMEGO B£ęDU, CO JA.

Tzn., jak gracie nie zostawiajcie na stole niczego wartościowego, a jak wiadomo bardzo często, tak się dzieje. Ja czekałem akurat na ważny telefon i miałem go stole. Pewien facet widziałem, jak obserwował mnie z większej odległości, a następnie dosiadł się do stolika obok mojego toru. Niestety nie schowałem telefonu...i to był mój błąd.

Ten idiotyzm z mojej strony nie zmienia faktu, że mam nadal ten sam nr., czyli 887-40-50-60.
Znajdz posty
Cytuj
02-24-2012, 17:43
Post: #2
 
Dzisiaj historia się powtórzyła :!: :!: :!:

Według relacji Adama Błaszczaka facet wyglądający tak samo, jak ten który mnie okradł, przyszedł o tej samej porze, czyli ok. 14.00-15.00, siedział za torami, później przysiadł się bliżej i pewnemu gościowi zakosił portfel.

¦rednio-wysoki gość ok. 40 lat, lekko szpakowaty, średnio przystrzyżony, w jasnych dżinsach, jasnym swetrze i krótkiej czarnej kurtce. Dziś podobno był ubrany tak samo :!:

Przemek
Www Znajdz posty
Cytuj
03-04-2012, 00:55
Post: #3
 
złapali tego gościa od telefonu ?? :/

http://www.photozelmas.glt.pl/
[]my bowl record 4game//966\\[]
Www Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości