Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Treningi Klubowe
10-28-2006, 13:15
Post: #1
Treningi Klubowe
Treningi klubowe odbywają się w każdy/ą:

-poniedziałek od godz. 16.00,
-sobotę od godz. 10.15.

Trenujemy w kręgielni "Grakula" w toruńskiej Galerii Copernicus,
Toruń, ul. ¯ółkiewskiego 15.
Www Znajdz posty
Cytuj
02-08-2007, 18:46
Post: #2
 
Dokonując przemyśleń i analiz chciałbym przyczynić się do rozwoju "naszego" klubu i włożyć w to tyle pracy ile jestem w stanie.

Jako, że jestem nadal trenerem (nie śmiać się tu, bo w Toruniu wielu ich nie ma) chciałbym poznać grupę osób, które zechciały by potrenować pod moim okiem. Ustalilibyśmy sobie harmonogram treningowy i dopasowali jakiś cykl do umiejętności dla każdego z osobna, a także terminy treningów -niekoniecznie poniedziałki i soboty. Nie mniej odbywać się to będzie na podstawie planu, który będziecie realizować. Mógłbym wystąpić o fundusze klubowe do Zarządu na zapraszanie do nas innych trenerów z kilkuletnim doświadczeniem -z czołówki krajowej lub poszukać sponsora....

Już na samym początku ostrzegam, że osoby które wiedzą bardziej niż ja na czym polega gra w bowling niech oszczędzą mi czasu i dalej trenują na własną rękę bez mojego udziału. Oczywiście każdemu służę radą po koleżeńsku jak dotąd, jeśli tylko jestem na kręgielni !!!

Moim celem jest wyodrębnienie grup trenujących u mnie, u Jacka i indywidualistów.
Różnica zasadnicza polega na tym, że Jacek i ja gramy innym stylem, siłowym lub swobodnym, a także wykonujemy rzuty spare-owe przez inny cel. Trenując jeden ze stylów rozwija się odpowiednią grupę mięśniową - trenowanie 2 stylów wydłuża naukę gry. Jest także coś takiego jak pamięć mięśniowa, ale to za dużo pisania..........
Nikogo nie zmuszam, nikomu nie narzucam stylu gry. Pomogę jakby co wybrać bardziej dogodny styl i grupę trenujących, gdyż to zależy także od predyspozycji zawodnika, w zależności od budowy ciała jak również siły fizycznej.

Jedynym warunkiem uczestnictwa w moich treningach jest brak zaległości w opłacaniu składek klubowych.

Tyle w szeregach TKB.
Jeśli jednak są chętni do treningów indywidualnych - kontakt tylko telefoniczny i za opłatą mojego czasu.

Tak więc będę na sobotnim treningu o godz 10.15 i można zgłaszać się osobiście, pisząc e-mail na adres coralgol@bowling.info.pl, lub telefonicznie na mój numer (znany powszechnie, jednak nie będę podawał go publicznie)
Znajdz posty
Cytuj
02-22-2007, 10:03
Post: #3
 
Witam wszystkich!
Zaczynam swoja pzrygode z bowlingiem tzn gram juz dawno srednio 160 pkt. lecz po zmianie na kule strikeowa moja srednia gwałtownie spadła :oops: Rozmawiałem z Jackiem na ten temat mówi że to chwilowe kwestia wyrzutu itd itp (wiecej praktyki). Zamówiłem równiez pzrez kumpla który siedzi w stanach kule strikeowa wiec chciałbym w koncu porzadnie wziąc sie do roboty pzred nowym sezonem rozgrywek TLB ( zaznazce ze gram w DARRO moze nie mamy tam jakichs zbyt duzych osiagow ale to kwestia mysle treningu bedziemy twardo trenowac i zobaczymy co bedzie w pzryszlym sezonie zaznacze ze troche nam srednia spadla po zakupie striekowek :lol: akurat pod koniec rozgrywek chociaż czasami idzie dobrze) oraz zapisac do klubu i zaczac trenowac tylko tak do konca nie wiem czy wszyscy sa pzryjmowani do klubu czy jest jakas selekcja srednia itd itp oraz Coralgol mam pytanko do ciebie czy zawze na treningach klubowych mozna spotkac ciebie zeby uzyskac pare dobrych rad i potrenowac. Z góry dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam wszystkich klubowiczy!!!!!!!! ;-)

P.S. ile wynosi składka klubowa bo chce jakos do konca tygodnia zlozyc wniosek!

[ Dodano: 22 Lut 2007 10:15 ]
Mała poprawka tak z ta srednia to moze troche pzresadziem :oops: ale nie było zle!
Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Znajdz posty
Cytuj
02-22-2007, 16:52
Post: #4
 
Hej Vinnie.
Członkiem klubu zostaje osoba:
-wypełniająca poprawnie wniosek (osoba niepełnoletnia +zgoda rodzica/opiekuna)
-uiszczająca opłatę (wpisowe -nie pamiętam 20zł lub 0zł)
-opłacająca składki członkowskie wg obowiązujących zasad (rozliczenie kwartalne -z góry, czyli np w marcu za 1 miesiąc marzec, później w kwietniu za 3mce tj. kwiecień, maj, czerwiec - CZ£ONKOWSKIE za 1 miesiąc =10zł),
Generalnie nie będę się rozpisywał -patrz status klubu, bo z przynależności do klubu płyną nie tylko korzyści (zniżki dla członków TKB), ale także obowiązki (np. godne reprezentowanie klubu, nie zaleganie ze składkami itp) Smile
Odnośnie treningów z moim udziałem:
-nie zawsze mogę być obecny na treningu (np. w najbliższą sobotę 24lutego -gram w IMP-ZPP grupy"B". (Indywidualne Mistrzostwa Polski - Złoty Puchar Polski grupy"B", średniej sezonu do 180pkt). Generalnie jak napisałem można się ze mną umawiać jak w powyższym poście-jeżeli akurat na moich uwagach komuś zależy. Niezależnie od tego zawsze służę radą, kiedy tylko jestem obecny w kręgielni Wink
Znajdz posty
Cytuj
02-23-2007, 08:59
Post: #5
 
Czy cos wiadomo a propo mojej licencji....... ;-) czy mój udzial w turnieje w Bydgoszczy moze stac pod znakiem zapytania?? - pytania do Corgola

Admin:
Pomyliłeś tematy, patrz temat: LICENCJE!!!
Znajdz posty
Cytuj
03-13-2007, 10:10
Post: #6
 
Witam!

Mam pytanko jak to jest moze z tymi treningami klubowymi chodzi mi przedewszystkim
o koszta bo z tego co wiem dla klubowiczy 2h na kregielni kosztuja 50 pln tylko czy ta cena obowiązuje cały tydzień czy tylkobn w poniedziałki i soboty do godziny 13 kiedy sie odbywaja treningi klubowe. Oraz co jest z tymi zniżkami na gre podobno 5 zeta za gre do 18 od pon. do piatku i w soboty do 13. :?:
Pozdrawiam!

Ed i colori che noi portiamo sono la gloria!
Znajdz posty
Cytuj
03-13-2007, 18:59
Post: #7
 
Przed włamem na forum cennik był zamieszczony w tym temacie.
O ile nic się nie zmieniło:

Podczas treningu klubowego:

Pon 16:00 25zł/os za 2h - smarowanie toru 5 zł
Sob 10:15 25zł/os za 2h - smarowanie toru 5 zł
Podczas treningu indywidualnego:
Pon - Pt godz. 10:00 - 13:00 (42 zł za 2h)
Pon - Pt godz. 13:00 - 15:00 (50 zł za 2h)
Pon - Pt godz. 15:00 - do końca (wg cennika kręgielni)
Sob godz. 10:00 - 12:00 (50 zł za 2 h)
Niedziela w godzinach otwarcia (wg cennika kręgielni)
Smarowanie toru 5 zł
Znajdz posty
Cytuj
03-13-2007, 19:15
Post: #8
 
Admin co z tego ze pomyliłem tematy - jak dlugo mozna......
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości