Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Licencje PZK
02-09-2007, 12:08
Post: #1
Licencje PZK
Na chwilę obecną mam jeden wniosek do PZK o wydanie licencji zawodniczej.
Chciałbym, aby zgłosiły się do mnie wszystkie osoby, które zamierzają taką licencję uzyskać. Oczywiste jest, że mam tu na myśli względy logistyczne, czyli dostarczenie wniosków do PZK, a później odbiór licencji. Załatwianie tego na "wyrywki" stanowi duże utrudnienie.


Przypominam, że licencja PZK uprawnia do startów w indywidualnych turniejach bowlingowych przewidzianych w TIB (Tabeli Imprez Bowlingowych) ogłoszonych przez PZK -SBS (Polski Związek Kręglarski - Sekcję Bowlingu Sportowego).
Tabela TIB

Najbliższy turniej dla zawodników grupy "B", jakim jest Złoty Puchar Polski -grupy "B" odbędzie się w XL Bowling w Bydgoszczy w dniach 24-25 lutego.
Grupa "B" to zawodnicy ze średnią do 180 z sezonu 2005-2006. W przypadku braku średniej z w/w sezonu organizator przewidział możliwość okazania "zaświadczenia" o średniej z minimum 50 gier uzyskanej na obiekcie, w którym gra-trenuje się na co dzień.
REGUALMIN IMP-ZPP
LISTA STARTOWA
tutaj możesz sprawdzić swoją średnią
Jeżeli nie ma Ciebie na liście ze średnią - sprawdź jak ją udokumentować wg powyższego regulaminu.

Termin składania wniosków: do wtorku do godz.17.00 (13lutego2007).
kontakt: Zbyszek Kotarski
coralgol@bowling.info.pl,
lub w recepcji Grakuli.

PS.
Do ważności licencji niezbędne jest posiadanie karty sportowca z ważnymi badaniami lekarskimi. Możną ją uzyskać u lekarza sportowego.

[ Dodano: 15 Lut 2007 10:19 am ]
Rozumiem, że już nie ma kolejnych chętnych. OK. ;(
Znajdz posty
Cytuj
02-23-2007, 18:14
Post: #2
 
fireman napisał(a):Czy cos wiadomo a propo mojej licencji....... ;-) czy mój udzial w turnieje w Bydgoszczy moze stac pod znakiem zapytania?? - pytania do Corgola

Admin:
WZNAWIAM TUTAJ
Znajdz posty
Cytuj
02-23-2007, 18:16
Post: #3
 
Twój udział w turnieju IMP-ZPP grupy "B" jest możliwy jeśli spełniasz kilka warunków: (czytaj regulaminy turniejów).
1.Posiadasz licencję zawodniczą PZK (wirtualnie ją masz tak jak obiecałem)
2.Możesz okazać się ważnymi badaniami lekarskimi widniejącymi w książeczce sportowca
(do uzyskania u lekarza sportowego - do uprawiania dyscypliny -bowlingu)
3.Jesteś na liście uczestników turnieju (odpowiednio wcześniej dokonałeś zgłoszenia udziału
wg obowiązujących zasad -patrz poniżej w moim opisie)
4. Spełniłeś dodatkowe warunki uczestnictwa w regulaminu turnieju ( w przypadku IMP-ZPP
"B" posiadasz udokumentowaną średnią z minimum 50gier ze swojej kręgielni -tu myślę,
że zaświadczenie od Artura G. o średniej uzyskanej w TLB zapewne wystarczy)

PS.
A masz te wymagane badania lekarskie od lekarza sportowego?
(do przeprowadzenia takich badań nie jest wymagana licencja zawodnicza)
Bez tego nie zagrasz w turnieju organizowanym przez PZK-SBS, czyli każdym wpisanym w terminarz imprez bowlingowych (TIB) ogłoszonym przez PZK.
Do tego chęć udziału w turnieju należy zgłaszać do klubu wcześniej, bowiem to klub ponosi odpowiedzialność za stawiennictwo się na turnieju zawodnika.
Każde niestawiennictwo mimo zgłoszenia udziału jest zagrożone karą pieniężną nałożoną na klub, a zawodnik otrzymuje punkty karne od sędziego, które tracą ważność po 3 latach.
Proszę Cię, abyś zapoznał się z informacjami ze strony internetowej Polskiego Związku Kręglarskiego-Sekcji Bowlingu Sportowego. Jeśli zawodnik sam zgłosi chęć udziału to PZK może (nie musi) go zamieścić na liście startowej, a sprawa pominięcia klubu pozostaje między zawodnikiem, a klubem. Ja nie widzę Ciebie na liście startowej. Teraz dowiaduję się, że chciałbyś zagrać Sad (kiedyś wspomniałeś o GPP w Warszawie, ale o Bydgoszczy pierwsze słyszę). Od momentu kiedy nie jestem zobowiązany do "załatwiania" formalności związanymi z licencjami postanowiłem Tobie pomóc uzyskać licencję -bo ktoś to musi zrobić. Ale czy zgłaszałeś z wyprzedzeniem chęć Twojego udziału w turnieju??
Pozdrawiam Zbyszek
Znajdz posty
Cytuj
08-27-2007, 14:28
Post: #4
 
Witam!
Czy wniosek o licencję do PZK-SBS składa w imieniu zawodnika klub czy zawodnik sam może złozyć wniosek!
Pozdrawiam!

[ Dodano: 27 Sie 2007 03:29 ]
Rozumiem że do tego potzrebna jest przynależność klubowa czy takowa nie jest wymagana? :-)

Ed i colori che noi portiamo sono la gloria!
Znajdz posty
Cytuj
08-27-2007, 23:40
Post: #5
 
Musisz przynalezec do klubu to raz. A co do skladania wniosku hmm... ja tam nie wiem, ja zlozylem wniosek o przylaczenie sie do klubu i od razu wyrobili mi licencje, jak dobrze pamietam to tam jest od razu we wniosku o przynaleznosc klubowa, ze 10zl oplata za licencjeSmile
Cytuj
08-29-2007, 21:30
Post: #6
 
Kurcze.. ja nie wiem co sie dzieje z moja licencją Sad

Niby mialem ja dostac, ale ani widu ani słychu po niej Tongue

A fajnie byloby zagrac w wrzesniowym turnieju...
Znajdz posty
Cytuj
08-31-2007, 10:49
Post: #7
 
hm.ja czekam odzeszłego roku na licencje i jakoś jeszcze jej nie mam ....uzbrojcie się w cierpliowść :-)
Znajdz posty
Cytuj
08-31-2007, 11:01
Post: #8
 
HEHEHEHEH
Ja wniosek do klubu złożyłem rok temu i nic! :mrgreen: :roll:
Pzdr

Ed i colori che noi portiamo sono la gloria!
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości