Ocena wątku:
- 0 głosów - 0 średnio
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
|
08-31-2007, 10:49
|
|
|
fireman
Member
  
|
Liczba postów: 61
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 0
|
|
|
hm.ja czekam odzeszłego roku na licencje i jakoś jeszcze jej nie mam ....uzbrojcie się w cierpliowść :-)
|
|
|
| Wiadomości w tym wątku |
[] - blazej_kn - 08-27-2007, 23:40
[] - blazej_kn - 09-02-2007, 19:46
[] - Tymon - 09-07-2007, 10:23
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości