Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejne kręgielnie w Toruniu ??? !!!
02-08-2007, 02:37
Post: #1
Kolejne kręgielnie w Toruniu ??? !!!
Szanowna toruńska stacja radiowa (bez nazwy) podała, że w Toruniu mają powstać jeszcze dwa obiekty bowlingowe Smile Smile Jedna kręgielnia w miejscu stadionu - w kompleksie, który tam powstanie, natomiast druga w centrum rekreacyjno-sportowym na toruńskich Jordankach Smile Smile
Do boju, do boju Panowie budowniczy. :-D
Znajdz posty
Cytuj
02-08-2007, 11:36
Post: #2
 
no to bedzie konkurencja Big Grin hehe jestem ciekaw jak to bedzie Smile o stadionie slyszalem...bedzie tam galeria duuuza glaeria :mrgreen: wiec przeczuwam ze nadchodza ciezkie czasy :lol: :lol: :lol: a jak dla nas hymmm...czlowiek zostaje tam gdzie mu lepiej :-) pozyjemy zobaczymy

...Z tego co wiem wroclaw maczal palce w ten kompleks ktory ma powstac "na" stadionie wiec mozemy sie spodziewac brunswick'a.

...BOWL TO WIN... ____________(.")
Znajdz posty
Cytuj
02-08-2007, 13:16
Post: #3
 
Chłopaki.... dopóki nie kulniecie na nowej kregielni to jej nie ma ;-) w Bydzi też miała być nowa w Focus Parku na Jagiellońskiej a jak się później okazało będzie fitness club... W £uczniczce też miała być kręgielnia ... no i nawet jest ale cóż z tego skoro nie da się tam grać ;-)
Znajdz posty
Cytuj
02-08-2007, 14:05
Post: #4
 
Volferado oczywiście masz rację, jednak za marzenia nikt nas nie ukarze :mrgreen:
Znajdz posty
Cytuj
02-08-2007, 22:15
Post: #5
 
jako że jestem w temacie mogę powiedzieć że jeżeli chodzi o obiekt przy stadione, to koncepcja na to miejsce jest taka, że powstanie Plaza wraz z Fantasy Park, ze sprzętem Brunswicka. Osobiście uważam, że kiepsą lokalizację będzie miała przyszła FP, obawiam się jednak, że kibice żużla zaczną mieć powody by spać mniej spokojnie mimo sporych pieniędzy za te grunty...

Jeżeli chodzi o Jordanki to koncepcja jest jeszcze mglista aczkolwiek temat został podjęty. Zobaczymy.

PS. jak na 6,2h może powstać duuuza galeria ??? Smile
Plaza swoje biura ma w Krakowie taj jak FP. Plaza Wrocławska to hotel....
Www Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości