Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Walne Zebranie Członków Klubu i Władz..... ???
02-07-2007, 15:55
Post: #1
Walne Zebranie Członków Klubu i Władz..... ???
Witam.
Zwracam się z propozycją zorganizowania wreszcie Walnego......, aby "nasz" klub ożywić i poukładać pewne nieuregulowane kwestie.
Sam widziałbym na takim zebraniu bezwzględnie wszystkich członków klubu, członków zarządu, a także można zaprosić władze kręgielni.

Po tym co można było do niedawna wyczytać na tutejszym forum każdy wie, że sytuacja i atmosfera jest "nieświeża" -delikatnie rzecz ujmując.
Moje wizje klubu były nieco inne kiedy byłem członkiem zarządu i wiem, że każdy z nas powinien dołożyć wszelkich starań aby wreszcie Toruński Klub Bowlingowy świecił przykładem w kraju.
Niektóre rzeczy, które natychmiast winniśmy uregulować (oczywiście moim zdaniem):
1. Skład zarządu,
2. Ułożyć i wdrożyć regulamin klubu TKB,
3. Zastanowić się w jaki sposób pozyskać sponsorów i co możemy jako klub zaoferować w zamian,
4. Zająć się wreszcie szkoleniem juniorów z wykorzystaniem dopłat do ich treningów dla kręgielni,
5. Zająć się organizacją ogólnokrajowych - komercyjnych turniejów przyciągając coraz większe rzesze "zapaleńców" bowlingowych w naszym mieście -jesteśmy to winni kręgielni w zamian za zniżki i wyciągniętą do nas rękę,
6. Zająć się organizacją turniejów rodzinnych w Grakuli, turniejów dla amatorów bowlingu ze średnią do ....np 150pkt,
7. Przede wszystkim równomiernie podzielić obowiązki między te osoby, którym zależy na TKB i mają chęci, a także czas aby przyczynić się do rozwoju "naszego" klubu,

Proszę o wyznaczenie terminu przez Zarząd takiego zebrania w trybie niemal pilnym.
Każdy z nas w tym czasie powinien się zastanowić co sam mógłby zrobić dla klubu, a dopiero potem czego oczekiwałby w zamian.

PS.
Generalnie miałem w planie zmienić klub, jednak jestem Toruńczykiem i kocham moje miasto. Chcę należeć do i grać w toruńskim klubie, a wraz z tym cieszyć się możliwością rywalizacji w bowlingowych "derbach" Pomorza Wink Wink
Myślę, że przy odrobinie dobrej woli jesteśmy w stanie razem dokonać wiele dobrego dla nas samych, klubu i kręgielni.

Korzystając z okazji chcę przeprosić wszystkich tych, którzy poczuli się urażeni moimi wpisami na tutejszym forum. PRZEPRASZAM
W pewnym czasie sytuacja wymknęła się spod kontroli. Nie tylko mojej zresztą. Dopiero Artel pozwolił mi nieco ochłonąć i dziękuję mu za to.

Pozdrawiam całą "bowlingową brać", forumowiczów i "pracowników kręgielni" Wink.
Zbyszek Kotarski -członek zwyczajny TKB

(Artur -dziękuję za TLB i Twój niedoceniony trud, oraz poświęcony czas).

[ Dodano: 08 Lut 2007 05:50 ]
Jak widzę nie ma osób zainteresowanych moją propozycją zebrania, zrobieniem czegoś więcej dla nas samych i rozpowszechnianiu bowlingu. Przykre to, ale jak widać prawdziwe - niestety.
Gdyby zostało napisane, że uprasza się o przybycie członków, bo kręgielnia chce nam dać kolejne zniżki to pewnie i ktoś by się zainteresował. Jednak kiedy pisze się o podziale obowiązków między klubowiczów, a jest ich co niemiara - to efekt jest taki jak widać !!
= 0 (zero) zainteresowania.
Wydaje wam się wszystkim, że sam Artur w pojedynkę jest w stanie zrobić więcej? On także ma rodzinę i własne sprawy, jednak po nocach uzupełnia statystyki i układa całą tą TLB.

Nie zdziwię się jak pewnego dnia zlikwiduje ten klub i powie papa.

PS.
W statucie jak byk napisano, że członkostwo w klubie TKB to nie tylko przyjemności i korzyści z tego płynące, ale także OBOWI¡ZKI !!!
Znajdz posty
Cytuj
02-08-2007, 21:30
Post: #2
 
Zgodnie z par. 23 Statutu Walne zwołuje Zarząd (miło byłoby poznać.. Wink ).
My- członkowie zwyczajni (i nikogo nie obrażam.. Wink ) możemy zebrać się jedynie nieformalnie. Jeśli o takie zebranie chodziło, to najprawdopodobniej duża część z nas byłaby "za".
Klubowi przydałaby sie reanimacja, bo na te nowe - rzekome- kręgielnie na stadionie i Jordankach... jeszcze sobie poczekamy, oj.. poczekamy.... :mrgreen:
Znajdz posty
Cytuj
02-08-2007, 22:59
Post: #3
 
Ja jestem oczywiście za tym aby takie zebranie zorganizować. Tylko co na to władze klubu mówią? Czy takie w ogóle istnieją?
Cytuj
02-08-2007, 23:19
Post: #4
 
tez za Tongue
Cytuj
02-09-2007, 09:06
Post: #5
 
jestesm za
Znajdz posty
Cytuj
02-09-2007, 11:30
Post: #6
 
Magdalenko Wink §23 pkt 3. Nadzwyczajne Walne Zebranie zwoływane jest przez zarząd klubu:
ppkt c) na wniosek 2/3 ogółu założycieli.
Założycielami są wszystkie osoby, które składały swoje podpisy na wnioskach Wink
Nigdy całej listy nie widziałem, jednak mój podpis na pewno tam figuruje.
Myślę, że wszystkim nam zależy na uzdrowieniu klubu i być może obecny zarząd zwoła takie zebranie na podstawie wniosku członków zwyczajnych klubu, z których większość to założyciele.
PS.
Martwi mnie tylko, że znowu ja podnoszę taką kwestię publicznie i jak znam życie będzie to źle odebrane i obróci się to przeciw mnie ;( Jednak chęć leczenia klubu jest silniejsza do tego.
Znajdz posty
Cytuj
02-11-2007, 20:59
Post: #7
 
spóżniony ale za!!!!! :-D
Znajdz posty
Cytuj
02-12-2007, 00:20
Post: #8
 
Nie zaliczyłeś żadnego spóźnienia, bo wciąż jesteśmy w "przedbiegach".. ;-)

Re Zbyszek: Zobacz na wpisy wyżej. Nie jest tak źle.. . Po prostu- wygląda na to, że nasz klub potrzebuje kogoś, kto pierwszy zakrzyknie coś na kształt sławetnego "pomożecie"?! :lol: I jestem pewna, że większość odpowie "pomożemy"... :mrgreen:
Dziś po półgodzinnej twórczej rozmowie nt. klubu (w domu) usłyszałam: "to napiszcie (niby kto?) do tych ZIOMKÓW- niech zrobią to zebranie"..... :mrgreen: Undecided :-? :mrgreen:
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości