Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Playoff TLB-E
02-07-2007, 00:18
Post: #9
 
I jak kubus, płaciłeś coś za meczyk?

...[powtarzalność ruchów]...
Znajdz posty
Cytuj
02-07-2007, 12:36
Post: #10
 
Koles nie pod pie.............. . Przeciesz pare postow temu przeprosilem za to bo sie pomylilem i teraz odczep sie KRUZES !!!!!!!!!!!
Znajdz posty
Cytuj
02-07-2007, 16:31
Post: #11
 
Kubus ale o co Ci chodzi??? Jesteś zbyt nerwowy!
Poważnie się pytałem i nadal pytam czy płaciłeś coś za mecz.
My gramy dopiero za tydzień, a do końca nie jestem pewien czy jest za free.
Jedynie z Twojego posta wnioskuję, że tak.
Zbyt nerwowo się robi na tym forum...

...[powtarzalność ruchów]...
Znajdz posty
Cytuj
02-07-2007, 17:24
Post: #12
 
Tak jak było zapowiadane rozgrywki playoff są gratisowe, gdyż my za nasz mecz nie uiszczaliśmy opłaty. Co do baraży się nie wypowiadam, bo nie wiem.
Pzdr

PS. Dokładnie -zbyt nerwowo. Zalecam trochę ochłonąć Smile
Znajdz posty
Cytuj
02-07-2007, 21:14
Post: #13
 
Rozgrywki play-off dla TLB-E i dla TLB-1 są darmowe, tak jak baraże dla TLB-E oraz TLB-1 - jednym słowem dla wszystkich. Choć uprzedzam w trakcie spotkań kręgielnia nie serwuje darmowych drinków Wink

Ps. jeśli zespoły, które są kandydatami na finał nie chcą w nim grać dwumeczu, jak również w meczu o 3 miejsce nie chcą drugiego spotkania, to nie ma sprawy, myślałem że lubicie grać no chyba że chodzi tylko o zwycięstwo Smile

Czekam na opinie kapitanów EL-Trans, Osteam, Enigma Team, Enigma KS odnośnie rozgrywania drugiego spotkania. Jeśli będzie 2:2 to ja mam piąty głos. Choć powiem szczerze, że rozumiem ambicje, chęć zwyciestwa bo to dobrze mieć ambicje, jednak myślę że cała Liga to po prostu fajna zabawa, i gdyby ktoś mi dawał zagrać za darmochę wiecej spotkań to po prostu bym zagrał. W zeszłej edycji Ligi były prośby o dwumecz, tak by jeden mecz nieczego nie przesądzał. Na tej podstawie ustaliłem dwumecz. Tak czy owak czekam na Wasze zdanie.
Www Znajdz posty
Cytuj
02-07-2007, 21:19
Post: #14
 
Jak dla mnie to bez różnicy, aczkolwiek szanuję zdanie organizatorów i kolegów zawodników.
Mam pytanko. Jeśli dwumecz zakończy się np wynikiem 9:9 to co przesądzi o awansie??
Pzdr

PS.
Zatem jeśli ustalone zostało, że gramy 2 mecze to gramy dwa mecze.
Znajdz posty
Cytuj
02-07-2007, 21:39
Post: #15
 
A TLB1 traktujmy po macoszemu? Ja jestem za tym aby były dwumecze. Jak słusznie zauważył Artur jest okazja aby więcej pograć i to nie tylko w treningu ale "ostrym" meczu Smile

...[powtarzalność ruchów]...
Znajdz posty
Cytuj
02-07-2007, 21:48
Post: #16
zbyszek
cor@lgol napisał(a):Dzisiaj rozegraliśmy bardzo wyrównany mecz z Enigmą Big Grin Gratulacje dla nich!! No faktem jest, że to my zdobyliśmy przewagę jednopunktową = wynik meczu 5:4, ale i tak nie lekceważymy rywali. W rewanżu damy z siebie wszytko i ..... jeszcze więcej Big Grin
Pozdrawiam @ll

PS.
Dziękujemy kręgielni Grakula za przygotowanie torów do rozgrywek, chociaż wg mnie nie było to smarowanie nr 15 jakie znam Tongue Mimo wszystko da się zagrać na każdym smarowaniu o ile końcówka przed kręglami jest domyta Big Grin
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości