Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Banda...
01-31-2007, 10:21
Post: #1
Banda...
tak sobie czytam Was tutaj i na forum Grakuli :roll: i z tego co widze to
wszelkie nie powodzenia zwalacie na swój brak umiejętności
wygrywacie to jest dobrze ale nie daj boże pójdzie Wam nie tak to od razu
szukacie winnych (mowie tu o Panu cor@lgolu) może pora wziąć się za intensywne trenowanie a nie narzekanie jak stare baby, bo jak to mówią złej baletnicy to przeszkadza i rąbek spódnicy... to pierwsza sprawa :roll:

druga natomiast jak to jest ze rejestruje się człowiek na forum u Was i po 24 godzinach
zostaje usunięty ? (user: RoHo) jak to nazwać ? jak ja zakładałem takie fora i wypowiadałem się na nich to żeście po drabinie na dywan wchodzili "Mistrzowie" widzicie tylko swoje a jak dla mnie Panowie w większości zachowujecie się jak stare baby - tylko narzekacie i tym próbujecie usprawiedliwiać to żeście ofiary losu

a jako ze ten nik to prowokacja to żeby admin teraz miał powód to napisze tak:

Cor@lgol jesteś podjudzacz jadowity - Miś Uszatek :evil: 8-)

Dziękuję za uwagę :mrgreen:
01-31-2007, 15:03
Post: #2
 
Nędzna prowokacja......... Jeśli chodzi o kwestię naszych wygranych czy przegranych meczy to
nie szukamy winnych po przegranym meczu, lecz już na rozgrzewce oceniając warunki torowe (niedopuszczalne przygotowanie torów) rozważamy czy zagrać, czy też nie. Jeśli mimo warunków rozgrywamy mecz to tylko z szacunku dla rywali.
Co nie zmienia faktu jakim są późniejsze pretensje do organizatorów. Dalej nie wdaję się w polemikę, ponieważ Cię nie znam, a po tonie Twojej wypowiedzi myślę, że nawet nie chciałbym poznać kogoś takiego Wink

PS. Twoje konto (RoHo) zostało usunięte ponieważ w adresie strony internetowej jaką podałeś w swoich danych były zawarte niedozwolone wulgaryzmy. Pasuje? I mało mnie obchodzi od jak dawna tworzysz takie fora, skoro brak Tobie kultury za ....grosz Smile
Zresztą nasze forum jest NASZE i nie chodzi o to, aby dobierać sobie przychylnych userów bądź kasować niewygodne posty, jednak nikt nie będzie tu nikogo obrażał bezpodstawnie - od tego są admini, aby tego pilnować.

[ Dodano: 31 Sty 2007 03:23 ]
Miś Uszatek napisał(a):nie powodzenia
w tym przypadku piszemy razem. Oj misiu misiu nawet World Tobie nie pomógł, gdyż poprawia tylko błędy ortograficzne, ale stylistyki i rodzaju pisowni w odniesieniu do sensu zdania World niestety nie rozumie Big Grin Big Grin :lol:
Znajdz posty
01-31-2007, 20:49
Post: #3
 
Mis Uszatek stan z Corgolem w szranki na mecz - 4 gry ja stawiam .......jak wygrasz spoko jak przegrasz na kolanach proś o litość!!!! :lol:
Znajdz posty
02-01-2007, 00:08
Post: #4
 
powiem cos na rozluzinienie tematu. Rozmawialem dzis z kolega dystrybutorem QubicaAMF z Czech - Peterem Zachariasem - wiecie jak po czesku powiedziec ze maszyna do smarowania sie zepsula?

MAZAćKA SIę POSRA£A Smile)))))))))))))))))))))))))))))))

i co wy na to? Smile
Www Znajdz posty
02-01-2007, 19:37
Post: #5
 
MAZAćKA jest wyczyszczona i sprawna 100% recze glowa za to ;-) bedac w pracy sam sprawdzam czy wszystko jest doczyszczone...byly niedawno problemy male, jezeli mozna nazwac to problem wogule...spojrzalem na smarowanie i bylo oczywiste dla mnie co jest nie tak :-) szybko usunalem "usterke" z mechanikiem czyszczac dokladnie walki nosne summita :-) :-) wiec problemu nie bylo summit byl i jest sprawny i koncowki sa dobrze domyte bez smug i sladow. :-) :-) wiec teraz tylko przychodzic i cieszyc sie graniem :-D :-D

...BOWL TO WIN... ____________(.")
Znajdz posty
02-02-2007, 02:39
Post: #6
 
StrikeR napisał(a):wiec problemu nie bylo
Czyżby?? PROBLEM BY£, a że został usunięty to chwała wam za to Big Grin
PS.
Ja pokażę się potrenować jak podleczę kontuzję ręki po ostatniej II lidze ;(
Ręka jak patelnia i bardzo boli ;( W sumie może na krótko zawitam już w piątek Wink

[ Dodano: 03 Lut 2007 02:28 ]
PRAWDOPODOBNIE: jest tak jak Striker "domyślał" się -Miś Uszatek to "krawaciarz" Big Grin
Swoje posty pisał z Warszafffffki Big Grin (to akurat na bank, bo tak mówi nam adres IP)

A może to sam on? : http://roho.sympatia.onet.pl/
Pewnie tak skoro chwali się swoimi umiejętnościami w zakresie webmaster-stwa http://webdesign.roho.pl/kontakt.html

Zaczepki w wydaniu RoHo to -normalka -wszedzie tego pełno:


choćby tutaj Big Grin

Domyślam się wobec tego, że ten cały RoHo -Miś Uszatek to człowiek mało wartościowy i przez to "nie dowartościowany" -domniemam, że jest sprawcą włamania na naszą stronę, gdyż tym samym straszył w w/w linku (back up bazy).

W necie pełno jest wpisów: WebDesign RoHo, a to dowód kolejny, że "RoHo" zabawia się stronkami i nie robi nic innego jak buszuje po forach zyskując wrogów Big Grin

RoHo -Misiu Uszatku czy jak Cię tam zwał: prostuj dalej swoje banany w Farszafce, a dokładniej na Pradze............
Znajdz posty
02-04-2007, 13:38
Post: #7
 
nasz mis uszatek cos zamilkl... :mrgreen: ...czyzby rozpoczal sie "sezon na misia" :-D :-D

...BOWL TO WIN... ____________(.")
Znajdz posty
02-07-2007, 18:31
Post: #8
 
Zamykam temat, którym autor prowokuje do łamania regulaminu...
Znajdz posty
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości