Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
No to będzie kulka
03-15-2007, 18:23
Post: #9
 
Nie wierciłem kuli u Henia i nie mogę powiedzieć niczego o jego nawiertach osobiście. Mogę tylko powiedzieć, że kolega który wiercił kulki w Bydzi przerzucił się do Gdańska.
Znajdz posty
Cytuj
03-19-2007, 21:10
Post: #10
 
Witam na forum. Pozdrawiam.

Jacek Dudko
Bowling300.pl
Znajdz posty
Cytuj
03-20-2007, 14:29
Post: #11
 
Witam Jacku!
JD mam do ciebie pytanko bo Zbyszek mi polecil nawiert The One u ciebie w Gdańsku!
Bedzie to moja pierwsza kula rotacyjna teraz mam Maxima (wiercony w Bydzi u Henia) więc miał bym do ciebie takie pytanko jak tam u ciebie z czasem nie ma problemu po uprzednim ustaleniu terminu podjechać w sprawie nawiertu? Bo do Gdanska jest troche dalej niz do Bydzi więc musiałbym jakoś wykombinować troche czasu ale to dopiero jak dostane kulke z USA.
Może powiesz coś na temat mojego wyboru tzn wyboru na poczatek takiej kulki jak The One!?
Wiesz co bo mam jescze taki problem chociaż nie wiem czy to jest problem
ponieważ zamowiłem w Polsce Maxima o wadze 14 lb 02 oz = 6,3 kg
a The One dla kumpla w Usa przysłali 13 lb 26 oz = 6,58 kg
Czy jest to jakas znacząca różnica!
Z góry dziekuje za odpowiedz!
Pozdrawiam!
Do zo w Gdańsku!
P.s. może jakis namiar na przyszłośc!?

Ed i colori che noi portiamo sono la gloria!
Znajdz posty
Cytuj
03-23-2007, 01:47
Post: #12
 
Vinnie, a jakbyś tak w google wkleił "Bowling300 Gdańsk" :lol:
PS.
Jacku jeśli do nas zaglądasz -wielkie gratulacje za 4 Perfect Game - dołączyłeś do czołówki perfekcjonistów Big Grin BRAWO DJ Wink
Znajdz posty
Cytuj
04-23-2007, 20:20
Post: #13
 
A tak sobie teraz czytamSmile Zeby nie bylo, ze jakas reklama albo cuśSmile Ja nie mam przekonania do The One, wiele osób się nią zachwycała, a ja znam starsze kulki, które są moim zdaniem lepsze(zaden ze mnie znawca, aczkolwiek swoje zdanie mam i podac moge jesli ktos spytaSmile Co do wagi, nie mozna miec speara i strika w dwoch roznych wagach!! Roznica jest moze niewielka, ale to naprawde da sie wyczuc na rece i rzuty obiema kulami beda inne. Nie bedę juz Twojego zapalu, checi i radosci z nowej kulki odbieral, ale swoje zdanie przedstawilem. A i zgadzam się wraz ze Zbyszkiem, The One moze byc za mocny na poczatek. Pozdrawiam Blazej
Cytuj
05-03-2007, 13:29
Post: #14
 
Witam!
Zapału i chęci ja dopiero nabieram! :lol:
Miałem okazję dlatego zamowiłem The One z USA cena atrakcyjna 160$=450 pln wraz z przesyłką a w Polsce chyba każdy wie jakie są ceny :mrgreen: !
Więc jeżeli nawet będzie dla mnie za mocna odstawię na półkę i wezmę słabszą np. Tornado! The One się doczeka swojej kolejki za rok ;-)
Pozdrawiam wszystkich!!!!

Ed i colori che noi portiamo sono la gloria!
Znajdz posty
Cytuj
05-03-2007, 14:16
Post: #15
 
Glupie to. Graj ułanem i tyle
Cytuj
06-05-2007, 14:04
Post: #16
 
Witam!
Gram już troszke The Onem no i nie jest tak zle jak myslałem ze będzie na początku!
Na razie były tylko 3 treningi w tym jeden ostatni prawie że bez smarowania bo w ostatnią sobotę popsuła się maszyna tzn wywalała korki no i trzeba było grać na torach które były smarowane z rana a grałem o 14! :-P Chociaż wiem że dużo rzeczy przede mną do zrobienia ale i tak jestem zadowolony z pierwszych rezultatów gry kulą strikową!
Pozdrawiam wszystkich! ;-)

Ed i colori che noi portiamo sono la gloria!
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości