Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dwóch naszych w IMPJ !!!
01-04-2007, 23:37
Post: #1
Dwóch naszych w IMPJ !!!
Tak dawno nie grałem, że nawet nie wiem co się w klubie dzieje!! Dzisiaj zaglądam na listę startową Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów , które odbędą się w najbliższy weekend w Niku Poznań i kogo widzę??

Tymotetusza Ciećkiewicza i Jakuba Piotrowskiego z TKB !!
No panowie nie dać plamy !! Pokazać jak się gra w bowling. 3mam kciuki za was.
Oczywiście meldować mi na bieżąco co i jak Big Grin

[ Dodano: 06 Sty 2007 10:22 ]
Nasi panowie dotarli już na miejsce. Są zmobilizowani i gotowi do gry. 3majmy kciuki. Turniej rozpoczyna się o godzinie 11.00. Jak tylko będę miał info zamieszczę tu na forum.

[ Dodano: 07 Sty 2007 01:24 ]
W sobotę nasi panowie, zakwalifikowali się do kolejnych gier uzyskując średnie po 6 grach:
Tymek 156,17 oraz Kubuś 147,17. Suma kolejnych 4 gier była doliczana do sumy 6 gier i tak nasi zawodnicy po 10 grach zakończyli udział w turnieju:
na miejscu 8. Kuba Piotrowski ze średnią 154,2,
na miejscu 11. Tymek Ciećkiewicz ze średnią 151,6.

To dobre wyniki, gdyż poziom całego turnieju nie był wysoki, a to za sprawą smarowania jakie
zawodnicy zastali na obiekcie "Niku" w Poznaniu. Każdy zaawansowany zawodnik wie, że śladowe ilości oleju na torze doprowadzają do napięcia nerwowego Big Grin i trzeba się nieźle namęczyć, aby uzyskać wysoki wynik. (zwycięzca odnotował średnią turnieju 176,63 z 11 gier)

Wśród panów w pierwszych 6 grach najwyższy wynik w jednej grze odnotował Tymek = 214,
a w kolejnych 4 Alessandro Silletti = 216.

Zwycięzcą turnieju, a zarazem Indywidualnym Mistrzem Polski Juniorów został Stępień £ukasz (Czaka Czaka -Piła), miejsce drugie zajął Koszycki Tomasz (WKB), a na trzecim miejscu turniej zakończył Cyranowski Sebastian (XL Bowling SL).
<hr>G R A T U L U J E M Y ! ! !

Wyniki zawodników można prześledzić TUTAJ
Znajdz posty
Cytuj
01-07-2007, 20:09
Post: #2
 
To chyba byla sroda Kubus do mnie dzwoni czy niemam ochoty z nim pojechac do Poznania na MPJ chetnie sie zgodzilem przewidujac mila zabawe i naprawde okazalo sie bardzi milo szczegolnie ze bylismy przygotowani na zupelnie inne warunki a mianowicie na dlugie smarowanie a nie krotkie (podchodzace pod zawody w pile) jestem bardzo zadowolony rowniez z 2 high game wsrod juniorow.Tóż po przyjezdze do Torunia postanowilismy sie troszke zrelaksowac i pojechac do grakuli. kuba w 2 grze dobil splita 7/10 !!!!!!!!!!!!!
to chyba na tyle Pozdrawiam Smile
Cytuj
01-07-2007, 21:37
Post: #3
 
No zabawa byłas świetna i dziki Tymek ze pojechales ze mna a raczej ze moglem sie z toba zagrac Smile i dzieki ze piszesz ze dobilem splita 7/10. no ja tez zagralem w poznaniu ponad 200 zaledwie 207 tez ladna gra piorac pod uwage warunki i masz racje trenowalismy na dlugim a nie krotkim . takie jest zycie raz trafisz w smarowanie raz nie . to byly nasze pierwsze mistrzostwa wiec zaliczam wyjazd do udanych .
POZDRAWIEM
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości