Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6. runda II Ligi Północ-Wschód
02-24-2009, 15:25
Post: #1
6. runda II Ligi Północ-Wschód
UWAGA :!:

Początek rozgrzewki w VI rundzie II Ligi Północ-Wschód, która odbędzie się w Toruniu w niedzielę 8. marca o 9.00 :!:
Znajdz posty
Cytuj
02-27-2009, 23:47
Post: #2
 
A w sumie w £ęgowie to o której zaczynamy?
Znajdz posty
Cytuj
03-04-2009, 16:19
Post: #3
 
Smarowanie i harmonogram jest już na stronie PZK :!:

Jeszcze jedno organizacyjne przypomnienie na wyjazd do £ęgowa.

Zgodnie z ustaleniami poprzedniego Walnego za granie płacimy 50%, czyli 180 zł. od drużyny. Pozostałe 180 zł. dopłaca klub. Pieniądze w £ęgowie będzie zbierał Jacek Skorupa.
Znajdz posty
Cytuj
03-05-2009, 18:09
Post: #4
 
W regulaminie DMP zamieszczonym na stronie PZK Sekcji BS na sezon 2008/2009 stoi:
Każdy gospodarz rozgrywek zobowiązany jest do ustalenia z macierzystym Centrum terminu max godz. 10.00 , schematu rozgrywek, schematu smarowania i przesłania dokumentów w formie elektronicznej do Komisji Gier i Dyscypliny najpóźniej na 6 dni przed planowaną datą rozgrywek na adres e-mail Posikata@bowlingpzk.pl
.... i dalej za niedotrzymanie w/w warunków klub (gospodarz) poniesie karę w wysokości 100zł za każdy dzień zwłoki....

Schemat smarowania, który można znaleźć na stronie PZK SBS, na którym ma odbyć się najbliższa kolejka ligowa w £ęgowie jest kpiną ze mnie (wypowiadam się we własnym imieniu). Bynajmniej nie jest to wykres właściwy smarowania, a jakieś zabawy w kolorowanie komórek excela...
Brak długości smarowania, brak jednostek oleju - to dwie najważniejsze kwestie. Wykres jaki zastałem można równie dobrze namalować farbkami od niechcenia.....

Proszę Zarząd TKB (w imieniu własnym -zawodnika TKB, licencjonowanego zawodnika PZK-SBS, nr licencji 798) o interwencję w tej sprawie...
Dodam, że od pewnego czasu usiłując zrozumieć smarowania, na każde warunki przygotowuję zestaw kul, a jednym z warunków poprawnej gry jest znajomość wykresu.

Zbyszek Kotarski
Znajdz posty
Cytuj
03-05-2009, 21:02
Post: #5
 
Zgadzam się ze Zbyszkiem ten wykres to jakaś porażka. Próbując przygotować artykół na tablice w Grakuli o najbliższych kolejkach musiałem kombinować przez godzine zeby chociaż jakoś to wyglądało ale czy jest poprawnie to nie mam pojęcia. Mi wyszło ze olej kończy sie na ok. 38' ( porostu nałożyłem na siebie nasz wykres i wykres z £ęgowa), ale jak mówie zrobiłem to tylko po to żeby jakoś to wyglądało na tablicy.
Znajdz posty
Cytuj
03-05-2009, 21:27
Post: #6
 
Z informacji jakie udało mi się uzyskać to smarowanie w £ęgowie ma mieć 46 stóp i dużo oleju, czy to prawda zobaczymy jutro, ponieważ część ekipy jedzie już w piątek "poszpiegować".
Pozdrawiam

PS. Po tym co zastałem na stronie PZK, żałuję że nasz wykres również nie wygląda jak to co zamieścił tam Sztorm....

[ Dodano: 05 Mar 2009 09:55 ]
Panie i Panowie wykresowi zabrakło jedno koloru -żółtego. Na wykresie ze strony PZK (proponuję wykres zapisać na dysku i pokolorować do końca) jest napis Sobota 07 03.2009 w 3cim wierszu. Smarowanie należy pokolorować kolorem żółtym od 4 wiersza w dół (tylko białe pola wg "choinki"). Co uzyskamy? Smarowanie olejem od 1 do 42 stopy wg schematu, oraz przeciągnięty olej do stopy 46 włącznie i wszystko się zgadza. Nie wiem na ile suche są bloki po bokach, ponieważ nie podano jednostek oleju..... W każdym razie w £ęgowie jest zawsze bardzo przyczepna końcówka i zmienne warunki, będzie się przecierało. Myślę, że da się pograć bokiem (Dana nie ma silnej rotacji), będzie kulała coś koło 6 klepki (4,5 do 7max). Jasiu i Mario z silniejszą rotacją będą coś odchodzić do 11 klepki, myślę że nie dalej. Chyba, że kule mają dobrze zmatowione. Więcej nagłośnimy jutro po przeglądzie torów, a że będziemy tam wieczorkiem gdzie będzie już wystarczająco ciepło (warunki jakby było jeszcze więcej oleju...), to już od rana w sobotę będzie tylko lepiej. Tymczasem ja zmykam do garażu popieścić swoje kulki, a niech stike będzie z nami wszystkimi w ten weekend...

[ Dodano: 05 Mar 2009 09:57 ]
ZYMAN, a ja jednak kupię TOBIE S£OWNIK !!! :oops: Tongue
Znajdz posty
Cytuj
03-05-2009, 22:23
Post: #7
 
Co do interwencji w PZK na wykres smarowania :!:

Interweniowałem (dzwoniłem do Adama Martina) w sprawie smarowania we wtorek, dzwoniłem też w środę, ale nie odbierał już telefonu. Bardzo żałuję, że mimo mojej ostrej dyskusji (podczas ostatniego GP w Bydgoszczy) z prezesem Martinem na temat nierespektowania regulaminów, przez siebie ustanowionych, zarząd PZK SBS nadal pilnuje regulaminu i nakłada kary tylko tam, gdzie uważa za stosowne.

To, co wysłał BC Sztorm, jest kpiną i graniem nie fair. Nie podlega wątpliwości. Trzymam za Was kciuki, bo nie będzie mnie w £ęgowie.
Znajdz posty
Cytuj
03-05-2009, 22:56
Post: #8
 
Nie wiem co przesłał Sztorm, jednak wiele informacji mam od zawodnika Sztormu, być może coś się pop...suło w PZK z tym plikiem, nie mnie to osądzać. Jakby nie patrzeć ten wykres jest takim jakby go nie było........
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości