Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6. runda II Ligi Północ-Wschód
03-06-2009, 00:01
Post: #9
 
Cześć Witam. Smarowanie układałem ja więc najlepiej chyba je opiszę .wykres tak naprawde pokazuje jak rozłożony jest olej na torach i sorry ale nie jest zadna kpiną. Tak naprawdę wykresy na maszynę AMF Summit i tak mało oddają w porónaniu do rzeczywistości , nie ma w nich ani ml, ani podanej ilosci rozłozonego oleju na torze w danym miejscu i można sie tylko domyslać co tam moze być w rzeczywistosci , jak maszyna rozklada olej , jaki jest docisk padów i jak jest czyszczony tor tego nie wywnioskujemy z wykresu. Ale do rzeczy.

[ Dodano: 06 Mar 2009 12:17 ]
Smarowanie ma 46 stóp długosci na srodku , grubiej do 40 stopy, od 40 do 46 cienko.
Track - mniej oleju i trochę krócej ale nie mało , Boki Outside - duzo bardziej sucho jak widac na schemacie , ale pustyni tam nie ma . Ilość Oleju jakies 60 - 70 % tego co było na torach w Mirazu na IWO 2009. Ogólnie fajne smarowanie i mozna wysoko pograc , nie obawiejcie sie więc podstepów i nieprzyjemnych niespodzianek. Końcówka jak zwykle bywa w Tokyo Station bardzo dobrze doczyszczona. W miare grania wysycha i zmiania sie reakcja kul należy zmieniać linie gry , po pewnym czasie ta zmiana warunków jest bardzo gwałtowna , tor sie otwiera i należy zmienić zarówno linię i kulę. To moje podpowiedzi na grę , wiecej juz Wam nie podpowiem i tak mocno poprowadziłem Was za rączkę. Kto dobrze popracuje głową na rozgrzewce i weźmie pod uwage to co napisałem będzie wiedział co zagrać . Pozdrawiam i ¯yczę wysokich wyników. PS. Ja bedę się męczył w weekend w Warszawie na gorszych warunkach. Smile

[ Dodano: 06 Mar 2009 12:27 ]
A co do Twojej wypowiedzi Przemku , sorry to nie kpina , żebyś nie miał wątpliwości. Jesli coś źle zrobiłem to tylko moja wina i zawodników z drużyny Sztormu za to nie obwiniajcie, miałem na poczatku tygodnia kłopoty natury rodzinnej ( Babcia w szpitalu )i kilka całodziennych wyjazdów poza Trójmiasto wiec smarowanie ustawiłem na prędce i zrobiłem schemat który w miare oddaje rzeczywistość. Do zobaczenia, chciałbym sie z Wami spotkać ale niestety musze byc gdzie indziej.

Jacek Dudko
Bowling300.pl
Znajdz posty
Cytuj
03-06-2009, 11:31
Post: #10
 
jacek300 napisał(a):Jesli coś źle zrobiłem to tylko moja wina i zawodników z drużyny Sztormu za to nie obwiniajcie, miałem na poczatku tygodnia kłopoty natury rodzinnej ( Babcia w szpitalu )i kilka całodziennych wyjazdów poza Trójmiasto wiec smarowanie ustawiłem na prędce i zrobiłem schemat który w miare oddaje rzeczywistość. Do zobaczenia, chciałbym sie z Wami spotkać ale niestety musze byc gdzie indziej.

Jacku nie sądzę, żeby ktoś miał wątpliwości dotyczące smarowania i wykresu już po moich wyjaśnieniach w poprzednich postach, a stało się to możliwe po uzyskaniu wyczerpujących info przez telefon dotyczących samego smarowania jak i wykresu.. Twoje wyjaśnienia na forum dowodzą dodatkowo dobrej woli i zrozumienia, jak również traktowania wszystkich po równo. Samo smarowanie jest tak samo znane gospodarzom, jak również zawodnikom przyjezdnym. Smarowanie nowe, układane to i wydruku z maszyny nie ma -proste i zrozumiałe. Myślę, że informacje "dużo" oleju i długość "42" stopy oleju, oraz rozciągnięcie go do "46" stóp w zupełności wystarczają do przygotowania kul na wyjazd (coby nie targać ze sobą po 10 kul różnej maści).

Jaca samych X w Warszawie - pozdrawiam.
Znajdz posty
Cytuj
03-09-2009, 10:40
Post: #11
 
Witam. Już po ligowym weekendzie , pytanko - jak się podobało smarowanie w sobotę w £ęgowie ??
Proszę o opinie grających.

Jacek Dudko
Bowling300.pl
Znajdz posty
Cytuj
03-09-2009, 19:19
Post: #12
 
smarowanie bardzo przyjemne. Przyznam sie że jak usłyszałem pierwszy raz ze ma 46 stóp to troszke sie przestraszyłem ale nie taki diabeł straszny, jakim go maluja. wystarczyło żeby kula wyszła za ok 7 klepke i był pewny poket. A wiec smarowanko było SUPER Big GrinBig Grin
Znajdz posty
Cytuj
03-10-2009, 14:02
Post: #13
 
Smarowanie nie było trudne, widać po wynikach.... nie moich oczywiście, bo ja do teraz nie wiem o co kaman ze mną i moim graniem :/ :/ moje obawy po piątkowym treningu się sprawdziły. Nie zagrałem niczego sensownego..., no ale pytanie padło o samo smarowanie, więc wiemy że nie było trudne i dało się zagrać :>
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości