Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
powtórka tematu z "25-02-08" Ale teraz Rekord Emil
01-08-2009, 08:23
Post: #7
 
No nie Młodzieży, aż tak, to nie. 300 to 300. Statystycznie odnotowaliśmy 12. strike w następnej grze.
Tak przy okazji, to Emiliano przymierzał się już wcześniej do Perfect Game na "9", ale zabrakło trochę więcej. Widać jednak, że na "1" idzie jeszcze lepiej :>
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku
[] - zibi - 01-07-2009, 18:28
[] - raadman - 01-07-2009, 18:29
[] - Przemek - 01-07-2009, 22:05
[] - kacper - 01-07-2009, 22:40
[] - ZYmAńSki - 01-08-2009, 07:42
[] - Przemek - 01-08-2009 08:23
[] - kubus - 01-08-2009, 21:29
[] - zibi - 01-09-2009, 13:44
[] - ZYmAńSki - 01-09-2009, 16:21
[] - Sakoś - 01-16-2009, 14:29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości