Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasze rekordy bowlingowe...
01-17-2007, 18:22
Post: #9
 
Dzis padła nowa życiówka moja a mainowicie 184 - niby nic a cieszy...... ;-) mam nadzieję że forma idzie do góry i z meczy na mecz z treningu na trening będzie coraz lepiej.....chyba przyszła chwila na zakup strikówki do kręcenia........pożyjemy zobaczymy.....pozdrawiam :lol:
Znajdz posty
Cytuj
01-18-2007, 13:24
Post: #10
 
Bardzo ładne gry panowie Big Grin Tutaj gratulacje dla Damiana za cały ciąg ładnych gier Big Grin Pochwałka dla Firemana za wysoki wynik indywiduwalny.
Same rekordy z jednej gry nie przesądzają o osiągniętym poziomie Big Grin Wiem jednak, że i wynik indywidualny cieszy -sam się tutaj pochwaliłem Big Grin

PS.
U mnie nawał prac zawodowych nieco przeminął tak więc mogę obiecać, że będę częściej na treningach po to, aby służyć pomocą zainteresowanym Big Grin
Wczoraj widziałem "pogorszenie stylu gry" niektórych z zawodników w czasie rozgrywek TLB, mimo iż wasze wyniki nieco wzrosły. Wnioskuję zatem, że częstotliwość trenowania pozwoliła podnieść wam wyniki, jednak gdzieś po drodze się pogubiliście i popełniacie wiele błędów na torach. A zatem jeśli graliście 140pkt średnią i teraz przy tylu błędach gracie około 160pkt to oznacza, że bez popełniania prostych błędów winniście już grać 170-180pkt!!!
Zaobserwowałem "nakładanie ręki na kulę" -co jest wynikiem zbyt późno zluzowanego kciuka -inaczej :kciuk zbyt późno wysunięty (powoduje to nadawanie rotacji kuli na siłę!! i utratę celności, złą postawę i brak synchronizacji kroków, złe podejście, czyli ktoś startuje z 20 klepki, a kończy ślizg na 25 za chwilę kończy na 16tej Sad
Tutaj chciałbym pochwalić TempleX-a za doskonały wyrzut Big Grin i super TIMING!!, popracujemy tylko nad samym wyrzutem i będziesz wkrótce miał swoją średnia ze 180-190Big Grin

Pozdrawiam @ll
Znajdz posty
Cytuj
01-20-2007, 20:23
Post: #11
 
Nowy rekord: 208
I ciąg gier: 144, 152, 178, 179, 208
Znajdz posty
Cytuj
01-22-2007, 19:02
Post: #12
 
Wow wow wow (skromnie skromnie) musze przyznać że szkoda iz na koniec sezonu forma idzie do góry!!! Dziś kolejna życiówka (udokumentowana!!!!) - 204 no idzie jak z nuuuut narazie - obym nie zaczął szybko kręcić bo juz sie sam boje ...... ;-) ;-) ;-) pozdrawiam FIREMAN
Znajdz posty
Cytuj
01-24-2007, 13:00
Post: #13
 
ja po dłuższej nie obecności znowu zawitałem na forum... :-P Dzięki coralgol za słowa uznania nad wyrzutem pracuje cały czas i czasem są tego efekty (w Bydgoszczy... :-P ), ale nie jest to jeszcze tak dobre jak powinno być. Ostatnio poprawiłem swój wynik życiowy

.............224............!!!!

Pozdrawiam.... :mrgreen:
Cytuj
02-03-2007, 20:34
Post: #14
 
a ja bym dzis chcial pochwalic Damiana ktory rzucil dzis o ile pamietam 208 pinow gierke gratki !!!!
Cytuj
02-06-2007, 00:10
Post: #15
 
Nie będę skromny po raz kolejny i napiszę, że dzisiaj rzuciłem 277!!!

A było to tak:

[Obrazek: moje277.jpg]
-zabrakło koncentracji w 10rzucie, "nogi z waty" no i wynik końcowy 277, a szkoda. W duchu wierzyłem, że to właśnie dzisiaj.... tym bardziej że wcześniejsza gierka to 267 Smile

Mój nowy rekord średniej z 4 gier 219,5. (144, 267, 277, 190 =total 878pkt)

PS. Jakby nie patrzeć Striker ma 289 :/ Gonię go, gonię ..... hehe
Znajdz posty
Cytuj
02-07-2007, 21:22
Post: #16
 
Witam wszystkich!
Przyszło i mi się pochwalić! Wczoraj "wykulałem" całe 254 oczka. Niewątpliwie pomogły mi w tym uzyskane kiedyś od Jacka uwagi - dzięki!! No cóż mam nadzieję, że to nie koniec i niebawem 300 pęknie :-D . A zatem do dzieła ...
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości