Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
składy drużyn
09-03-2019, 08:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj 06:41 przez kacper.)
Post: #1
składy drużyn
Składy zgłoszonych drużyn do TLB 2019/20:

I LIGA:

PULSAR SYSTEM:

1. Jacek Skorupa (kpt.),
2. Marek Murzynowski,
3. Przemysław Falkowski,
4. Kuba Gapiński.

przyszli:
odeszli:

WASZEWAKACJE.PL:

1. Zbigniew Górny (kpt.),
2. Paweł Wierzbowski,
3. Patryk Preus,
4. Tomasz Lutowski.

przyszli:
odeszli: Paulina Rutkowska, Jakub Antoniak

BAD BOYS GRUDZIĄDZ:

1. Maciej Cichoracki (kpt.),
2. Michał Gebauer,
3. Jan Hończak,
4. Marcin Brodowski.

przyszli: Jan Hończak, Marcin Brodowski (obaj Spare Team)
odeszli: Marek Fularczyk, Janusz Michałkowski (obaj Spare Team)

MAGMA:

1. Jacek Krajniewski (kpt.),
2. Dariusz Chiliński,
3. Brajan Kastner,
4. Jakub Piotrowski,
5. Łukasz Mierzchała.

przyszli: Jacek Krajniewski (Enigma)
odeszli:

VENDETTA:

1. Tomasz Drzewiecki (kpt.),
2. Krzysztof Strzałkowski,
3. Tomasz Grzeca,
4. Jacek Dębowski.

przyszli:
odeszli: Krzysztof Kwiatkowski

ENIGMA:

1. Paweł Dąbrowski (kpt.),
2. Jarosław Dąbrowski,
3. Mariusz Marzec,
4. Mateusz Kacprowicz.

przyszli:
odeszli: Jacek Krajniewski (Magma)

SPORTBOWLING:

1. Kamilla Simińska (kpt.),
2. Emil Polanisz,
3. Łukasz Kudliński,
4. Damian Majdecki.

przyszli:
odeszli: Mieczysław Polanisz

FIREBOWL:

1. Kamil Kocot (kpt.),
2. Waldemar Marcinkowski,
3. Mateusz Kapral,
4. Dawid Kwiatkowski,
5. Alexander Stanejko.

przyszli:
odeszli: Zbigniew Karbowiński

---------------------------------------------------------------

II LIGA:

SPARE TEAM:

1. Janusz Gackowski (kpt.),
2. Mirosława Gackowska,
3. Marek Fularczyk,
4. Szymon Umiński,
5. Janusz Michałkowski,
6. Zbigniew Jaroszyński.

przyszli: Marek Fularczyk, Janusz Michałkowski (obaj Bad Boys Grudziądz), Szymon Umiński (XMEN Toruń), Zbigniew Jaroszyński (debiut w TLB)
odeszli: Jan Hończak, Marcin Brodowski (obaj Bad Boys Grudziądz), Janusz Michałkowski

TISA BOWLING:

1. Magdalena Flisykowska (kpt.),
2. Jakub Liśkiewicz,
3. Marcin Niedzielski.

przyszli:
odeszli: Krzysztof Niedzielski

VENDETTA+:

1. Paulina Paliwoda (kpt.),
2. Sławomir Jaroszek,
3. Maciej Wilkowski,
4. Jacek Drozdowski,
5. Łukasz Strugała,
6. Zbigniew Kaluta.

przyszli:
odeszli:

ESCO POLAND:

1.
2.
3.

przyszli:
odeszli:

KSM TEAM:

1.
2.
3.

przyszli:
odeszli:

POLYTEAM:

1. Leszek Leskiewicz (kpt.),
2. Anita Leskiewicz,
3. Radosław Wiśniewski,
4. Tomasz Grabiński,
5. Michał Kurtyka.

przyszli:
odeszli: Dawid Szabłowski

XMEN TORUŃ:

1. Arkadiusz Trochowski (kpt.),
2. Dariusz Olaś,
3. Michał Hajduk.

przyszli:
odeszli: Szymon Umiński (Spare Team), Konrad Karpiński, Filip Bartosik

SZERSZENIE:

1. Krzysztof Niedzielski (kpt.),
2. Krzysztof Markowski,
3. Marcin Przeradzki.

przyszli: Krzysztof Niedzielski (Tisa Bowling), Krzysztof Markowski (powrót do TLB), Marcin Przeradzki (debiut w TLB)
odeszli:
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości