Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IMP Juniorów
12-27-2008, 21:21
Post: #1
IMP Juniorów
Jak niektórzy Wink widzieli, dostaliśmy od sponsora (Jackxxx, czekamy na wniosek członkowski do TKB Big Grin ) środki na wysłanie naszych juniorów na Mistrzostwa Polski Juniorów w Pile (10/11.01.2008).

Kadra TKB na Mistrzostwa:

1. Radosław Dąbrowski
2. Mateusz Kacprowicz
3. Maciej Zyman
4. Michał Pawłowski
5. Rafał Zatorski

Kierownikiem i opiekunem grupy będzie Jacek Ciechowski.
Znajdz posty
Cytuj
12-28-2008, 13:33
Post: #2
 
Jak to dobrze, że nie wszyscy poddali się świątecznemu lenistwu. Kiedy tzw. Sąd Koleżeński trawi jeszcze makowce, Prezes pracuje Smile
Znajdz posty
Cytuj
12-28-2008, 15:11
Post: #3
 
Brawo Juniorzy, do boju TKB Big Grin Słuchać trenera i pokazać na co was stać Smile

PS.
uuuu Magda, a gdzie Twoja tabliczka V.I.P ??? :evil:
Znajdz posty
Cytuj
12-28-2008, 15:43
Post: #4
 
O, qrcze... zabrali.. Wink To pierwsze ostrzeżenie. Przemas.. tylko nie wypisz mnie z klubu za liche wyniki, please!!
A serżio- wszyscy jesteśmy zbokami bowlingowymi i gdyby tylko o zaangażowanie chodziło, to wszystkim należeć się powinien zielony kolor.
Nad wnioskami męczy się Prezes samodzielnie, a jak ktoś taki wniosek widział.. to jest na tę robotę tylko jedno określenie: masakra Smile I tu chylę czoła przed cierpliwością naszego miłościwie nam panującego Prezesa (biorę się za wazelinowanie, bo naprawdę mnie wywali.. Wink )
Chętnie bym pomogła, ale już raz oberwałam po pazurach, to się nie pcham Smile

Strasznie fajnie czuję się w tym niebieskim kolorku, a najważniejsze, że jestem w nim na właściwym miejscu Smile

mam jeszcze tylko jedną refleksję: myślę, że wśród nas jest wiele osób, które chętnie zrobiłyby coś dla klubu i nas wszystkich. Szkoda, że nie potrafimy tego dostrzec, wykorzystać i docenić...
Znajdz posty
Cytuj
12-28-2008, 15:52
Post: #5
 
"strasznie fajnie" = wybieraj albo strasznie, albo fajnie :lol:

PS. co było wcześniej tylko admin poczyta sobie w archiwum zmian postów, forum nie jest miejscem do ......... k..., w p.... i ch.. :|
Znajdz posty
Cytuj
12-28-2008, 16:01
Post: #6
 
I mam dylemat.. niczym żaba ze starego kawału.. Smile))) (mądre na prawo, ładne na lewo, a ja sie przecież nie rozdwoję).


Trochę tu strasznie, trochę śmiesznie Smile

A teraz się zamykam i siedzę cicho, bo oberwę od Kacpra Smile
Znajdz posty
Cytuj
12-28-2008, 17:15
Post: #7
 
Ale sobie dyskusję zrobiliście Smile Nie no...
Ogolnie, nie wiem czy już mówiłem, ale chcę wygrać te zawody... Niestety moje plany się powoli zaczynają krzyżować... Po 1, nikt mi nie poczyta z toru ( Wink no chyba że ), a po 2, dlaczego nie gram w kategorii dziewczynek do lat 13 ;( heheheh. A tak na poważnie,
I Przezpolewskich, Kieniewiczów, Lisów, Gapińskich, Antoniaków, Piotrowskich i wielu innych Michalusów ( Tongue ), da się ograć Big Grin Ależ się podbudowałem Big Grin

"Potrzeba wielkiej odwagi by powstać i wykorzystać cały swój potencjał..."
Znajdz posty
Cytuj
12-28-2008, 17:25
Post: #8
 
Po rozmowie telefonicznej z prezesem Martinem, podpowiem jeszcze tylko, że w poniedziałek (29.12.) na stronie PZK ma pojawić regulamin Mistrzostw.
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości