Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IMP Juniorów
12-29-2008, 21:32
Post: #9
 
a regulaminu jak nie byloo tak nie maa ;( ciekawe jakie smarowanie będzie...

[ Dodano: 06 Sty 2009 11:12 ]
IMPJ zbliża się wielkimi krokami Wink Młodzież z grupy do lat 19, jak tam forma ;D
Myślę, że w grupie do lat 23 ze wszytskich toruńskich zawodników zagram najlepiej... szkoda ze jestem sam :oops:
Myślę, ze nasze juniorskie ospk toronto udowodniło w ostatnim meczu, ze jesteśmy dobrze przygotowani do jednego z najważniejszych turniejów w sezonie.
Nowa dobra wiadomość:
Wśród zawodników zostanie wybrana jedna osoba, która w nagrode dostanie:
- kule strikową
- 1 entry na IWO 2009
- 8 h treningu z jednym z najlepszych trenerów w polsce.
Nagrode ufundować ma Tonio Bowling School oraz redakcja polandbowling.eu.

źródło: polandbowling.eu

Powodzenia dla wszystkich reprezentantow - ja obiecuje - dam z siebie wszytsko!

[ Dodano: 08 Sty 2009 06:46 ]
Czy tylko ja się tak napalam na te zawody...? ;p

"Potrzeba wielkiej odwagi by powstać i wykorzystać cały swój potencjał..."
Znajdz posty
Cytuj
01-10-2009, 19:53
Post: #10
 
RADEK D¡BROWSKI MISTRZEM POLSKI JUNIORÓW DO 23 LAT :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Znajdz posty
Cytuj
01-10-2009, 20:20
Post: #11
 
brawo brawo...gratuluje 8-)

...::::CHROBREGO TEAM::::...
Znajdz posty
Cytuj
01-11-2009, 01:38
Post: #12
 
BRAWO BRAWO RADZIU zostac mistrzem polski to juz na prawde coś!
Znajdz posty
Cytuj
01-11-2009, 10:46
Post: #13
 
Wieeeelkie gratulacje Radzio!!
Jak patrzę na Twoje posty wyżej, to nie miało prawa stać się inaczej Smile
Warto być napalonym.. Big GrinBig Grin (tylko nie nadużywaj poza kręgielnią.. Big GrinBig Grin ).
Znajdz posty
Cytuj
01-11-2009, 12:53
Post: #14
 
Smile dziekuje za gratulacje. ¯arty, zartami, tak naprawdę byłem rządny sukcesu.. z tym ze. Moim celem do zrealizowania było dostanie się do finału masters, czyli 8 najlepszych zawodników, w głębi duszy miałem nadzieje, ze moze uda mi się zdobyć medal... ale złoty? Tylko marzenie. Do końca do siebie jeszcze po tych zawodach nie doszedłem...

Najśmieszniejsze jest to, że do samego końca byłem tak skoncentrowany, że nawet nie miałem pojęcia po 6 grze, że mam medal - zastanawiające były dopiero gratulacje ze strony innych zawodników oraz osób trzecich Smile Pierwszy był Kacper Wink któremu nie byłem skłonny uwieżyć, lecz jak podszedl Witek Pankau, a później Tonio gratulując zajęcia pierwszego miejsca- byłem w szoku.. Odpowiedziałem, ze nie uwierzę dopóki nie stanę na podium... no i stanąłem Big GrinBig Grin.

Turniej ten pokazał i udowodnił naprawdę wiele, więc teraz uważnie czytajcie, bo mówie to do wszystkich.
- koncentracja, koncentracja, koncentracja i jeszcze raz skupienie. Wink

Jesteś na rozbiegu i masz tylko 1 cel. Rzucić dokładnie to co sobie zaplanowałeś.
No i co, znowu stoi 8 lub 9, czy może 10? Uśmiechnij się do niej i spuść takie manto- ze przy następnym rzucie nie będzie miała odwagi zostać!
Nic do okoła Ciebie nie istnieje, jesteś tylko Ty i kręgle. Nie śpieszysz się i nie wdajesz w niepotrzebne dyskusje...

Z czego jestem najbardziej zadowolony? A no z tego, ze w ciągu niecałego miesiąca nauczyłęm się dobijać wszytskie piny spear'em. W moich mistrzowskich 6 grach poza splitami nie otworzyłem ani jednej ramki.
Mam nadzieje, że moim sukcesem przekonam Was do tego, że trzeba trenować, a nie tylko grać!

Musze szczerze i otwarcie przyznać, że nie napisałbym tych wszytskich rzeczy, w ogóle tego posta, a u góry nie było by informacji o moim sukcesie, gdyby nie Zbyszek Kotarski.
To on powiedział mi wiele rzeczy, dał mi wiele wskazówek bez których bym sobie nie poradził. Przypilnował mnie, gdy dopracowywałem technikę i nauczył mnie przygotowania mentalnego, i jakże ważnej koncentracji podczas całego turnieju! Dzięki Zbysiu!
Pozdrawiam i życzę równie wielkich sukcesów!

[ Dodano: 11 Sty 2009 12:54 ]
Wysłany: Wczoraj 19:53


--------------------------------------------------------------------------------

RADEK D¡BROWSKI MISTRZEM POLSKI JUNIORÓW DO 23 LAT :!: :!: :!: :!: :!:


hehehe - o tej godzinie chyba jeszcze nie wiedziałem, ze zostałem mistrzem Big Grin

"Potrzeba wielkiej odwagi by powstać i wykorzystać cały swój potencjał..."
Znajdz posty
Cytuj
01-11-2009, 13:50
Post: #15
 
Radek! Gratulacje!Smile Wszyscy bardzo się cieszymy z Twojego zwycięstwa! Przy okazji chciałabym Wam wszystkim pogratulować tak licznej grupy juniorów na IMPJ. Macie fajną atmosferę więc trzymać tak dalej, a sukcesów będzie coraz więcej!Smile
Www Znajdz posty
Cytuj
01-11-2009, 14:34
Post: #16
 
Wielkie gratulacje Radku!!! Szacunek dla Mistrza!
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości