Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GPP Roto Grip.
12-17-2008, 19:02
Post: #1
GPP Roto Grip.
Jak pewnie wiecie 5 wspaniałych (Jacek Skorupa, Grzesiek Myrcha, Zbysiu Kotarski, Kacper 'Mateusz' Kacprowicz, i moja skromna osoba (Dąbrowski Radek)) Big Grin jedzie do Poznania w piątek powalczyc z konkurencją o punkty w GPP oraz liczne nagrody Smile. Z ciekawości spojrzałem na listy startowe i co widze: W grupie B 20 zawodników wchodzi do dalszych rozgrywek, a na listach jest około 30, co sprawia, ze moze w koncu się uda Big Grin, smarowanie ( z obrazka) baaardzo przypomina coś w rodzaju naszej 9... takie bynajmniej mam wrazenie - moze ktoś mnie poprawi, więc czemu miałoby być źle!? Dodam, ze Kacper walczy o GPP ( jesli się nie myle Kacperku - to jesteś 2 póki co w klasyfikacji). Po pierwszych dwoch el. najlepsza srednia to chyba 190... ( w grupie A ), ale naprawdę mam wrażenie, ze smarowanie do 9 jest podobne Tongue Się okaże. No to tyle w temacie! Trzymcie kciuki w piatek no nie Wink

"Potrzeba wielkiej odwagi by powstać i wykorzystać cały swój potencjał..."
Znajdz posty
Cytuj
12-17-2008, 19:29
Post: #2
 
niby podobne do 9tki, aczkolwiek myślę, że nie bez powodu wyniki są jakie są.... pewnie diabeł tkwi w szczegółach lub w ......... umiejętnościach :lol:
mimo wszystko ja bym stawiał, że to smarowanie bliższe do długiego z mistrzostw Polski czyli smarowanie nr 1 - lecz o 1 stopę krótsze.
ps. generlanie ja się wybieraz ze względu na smorowanie Big Grin lubię kulać matami ;D
Znajdz posty
Cytuj
12-17-2008, 19:43
Post: #3
 
ale suche bloki sa.. (?) jesli dlugie to ja sie troche pomęczę, ale powalczyć, powalcze Smile.

"Potrzeba wielkiej odwagi by powstać i wykorzystać cały swój potencjał..."
Znajdz posty
Cytuj
12-17-2008, 23:19
Post: #4
 
Walczę walczę... Oby skutecznie Big Grin
Ale mi w Poznaniu zawsze szło słabo Tongue
Znajdz posty
Cytuj
12-22-2008, 09:23
Post: #5
 
Pięknie brzmi 5 wspaniałych , niestety wyniki mniej wspaniałe . Trzeba intensywniej trenować i uczestniczyć częsciej w takich turniejach . Z tego co pamiętam to tylko Jacek jest częstym uczestnikiem w turniejach po. za Toruniem . Reszta ogranicza się do gry we własnym piekiełku i jest co jest . Więcej odwagi w Nowym Roku
Cytuj
12-22-2008, 12:58
Post: #6
 
Swieta prawda.. niestety w tym roku nie ma aż tyle czasu na turniejowe wyjazdySad Ale mam nadzieje, że będzie już tylko lepiej.

"Potrzeba wielkiej odwagi by powstać i wykorzystać cały swój potencjał..."
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości