Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Składy drużyn na II ligę
10-17-2008, 21:09
Post: #25
 
Kacper !!!
Znajdz posty
Cytuj
10-17-2008, 21:17
Post: #26
 
Ja z moim zespołem chcę awansować Big Grin
Znajdz posty
Cytuj
10-17-2008, 21:17
Post: #27
 
Jeśli chodzi o "TRÓJKę" to drogi Błażeju zapewniam Cię, że gra na maksa i na pewno SPIESZNO NAM do I Ligi.
Znajdz posty
Cytuj
10-17-2008, 21:32
Post: #28
 
"Ale sie Pany nadejeta"; napisałem z przekorą bo 2 razy po 2 razy otarliśmy się o pierwszą ligę, więc wyglądało bardziej jakbyśmy nie chcieli Smile
Nie mogę się wypowiadać za zespół, tymbardziej za klub... oczywiście będę grał najlepiej jak się niebawem nauczę.... ;P
:roll: 8-) 8-)
Znajdz posty
Cytuj
10-21-2008, 17:48
Post: #29
 
Zbyszku ja sie nie goraczkuje, po prostu rownolegle rozpoczynalismy lige, pamietam, ze zawsze mowiles, ze bedziecie walczyc, ale ejszcze 2 sezony temmu tez powiedziales, ze I liga to dla Was za wysoko, ze jeszcze musicie podniesc swoj poziom. Teraz trzeci sezon, mam nadzieje, ze w innym skladzie TKB w koncu awansuje, chociaz w zasadzie to bedzie Wam trudno po odejsciu czolowych zawodnikow torunskiego bowlinguTongue
Cytuj
10-21-2008, 22:48
Post: #30
 
Pamiętaj Błażej, że nie ma ludzi niezastąpionych Tongue
Mamy świeżą krew, a także niejedna stara się odgrzewa... Big Grin
Oczywiście, że awansować to jedno, a potem nawiązać równorzędną walkę to drugie hehe
Znajdz posty
Cytuj
12-04-2008, 22:13
Post: #31
 
Następna kolejka zbliża się wielkimi krokami, więc pozwolę sobie odkopać nieco już spruchniały temat Wink. Przeglądałem ostatnio Top 20 naszej ligi i co widze, może z paroma wyjątkami, ale ułożyliśmy się w takiej kolejności, w jakiej wybraliśmy nasze drużyny na ligę. Możecie się zgadzać lub nie, ale moim zdaniem praktycznie nieomylnie wybraliśmy naszych reprezentantów! Przed następnymi kolejkami większość z nas prezentuje wyśmienitą formę i niewątpliwie jest to dobry zwiastun. Przypominam o treningach na innych smarowaniach niż "9" Wink Z tego co wiem, silnik summita poszedł w środę do naprawy, więc i od strony technicznej nie powinno być żadnych problemów Smile Pozdrawiam

"Potrzeba wielkiej odwagi by powstać i wykorzystać cały swój potencjał..."
Znajdz posty
Cytuj
12-05-2008, 10:26
Post: #32
 
Silnik z naprawy już wrócił. Maszyna działa :!:
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości