Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Składy drużyn na II ligę
10-06-2008, 22:37
Post: #1
Składy drużyn na II ligę
W dniu dzisiejszym Sąd Koleżeński po burzliwych obradach ustalił skład drużyn TKB na sezon 2008/2009:

TKB 1
Jacek Ciechowski,
Jarek Dąbrowski,
Radek Dąbrowski.
Jacek Skorupa.

TKB 2
Paweł Dąbrowski,
Przemek Falkowski,
Zbyszek Kotarski,
Grzegorz Myrcha.

TKB 3
Mateusz Kacprowicz,
Paweł Kaniewski,
Przemek Kantecki,
Michał Pawłowski,
Maciek Zyman.

Procedura nie przewiduje protestów, wniosków, skarg i zażaleń Smile

Uwaga :!:

Podczas rozgrywek obowiązuje strój regulaminowy: kościołowe spodnie i koszulki klubowe (koszulki dostaniecie w sobotę w £ęgowie od Jacka S.).
Znajdz posty
Cytuj
10-07-2008, 08:08
Post: #2
 
Czy ktoś już rezerwował jakiś hotel ??

PS. Wyjasniam, że "strój bowlingowy" jest określony w regulaminie PZK-SBS na stronie SBS. To dla tych, którzy nie chodzą do kościoła Big Grin lub chodzą tam w dżinsach, sztruksach i innych galotach Smile
Znajdz posty
Cytuj
10-07-2008, 08:50
Post: #3
 
Ja rezerwowałem "na kręgielni" w £ęgowie, czyli "Pod Lipami". Sympatyczna pani informowała, że nie powinno być problemu z pokojami na weekend.

Pod Lipami
Znajdz posty
Cytuj
10-07-2008, 09:39
Post: #4
 
Juz wiadomo, że w Sztormie zagra Dana Dudko Big Grin
Cosik mi się wydaje, że kolejnym zaskoczeniem będą Tymon i Kubuś w składzie z Daną, ale to tylko moje domysły.....
Sezon zapowiada się ciekawie Smile I nie myślcie sobie, że wychodząc na tor będę was lubił Smile

Informacja dla TKB 1 i TKB 3:

Lubię was Pany, ale przerwa nastąpi od godz 8.00 11 października do 18.00 12 października br. :lol: :lol: :lol: Bo TKB2 łatwo skóry "nie sprzeda" !!
(jakieś propozycje ??) Tongue

PS. Niniejszym dziękuję sądowi koleżeńskiemu za zaufanie co do moich umiejętności i oświadczam, że dołożę wszelkich starań, aby nie zawieźć Smile
(już się bałem, że nie załapię sie do żadnego składu) :oops:
Znajdz posty
Cytuj
10-07-2008, 16:10
Post: #5
 
Ja również mam już zarezerwowany pokoj 2 osobowy z Jackiem C.
Zeby nie było nieporozumień jeśli chodzi o transport i zeby kazdy nie jechał osobno bo to bez sensu.
Ja jadę samochodem i w środku mam juz Jacka C. i Zbyszka, czyli mam jeszcze jedno miejsce wolne jakby co - co by się zmieścić. Jakby co to dawajcie znac i piszcie kto jak jedzie - co byśmy wszyscy jakoś dotarli.

Ps. Zbyszek Tongue kazdy w Ciebie wierzył oprócz jego, jego, jego i jego Tongue

"Potrzeba wielkiej odwagi by powstać i wykorzystać cały swój potencjał..."
Znajdz posty
Cytuj
10-07-2008, 21:24
Post: #6
 
Radman mnie nie ma u Ciebie w samochodzie, bo nie dałem się złapać, ale Jackowi szczerze współczuję siedzieć w aucie od wtorku do soboty :roll:

PS.
Hehehe domyślam się, że większość była przeciwko i wcale się nie gniewam -nie trenuję i prezentuję słaby poziom Big GrinBig Grin Tongue
Mówię wam - będzie się działo :lol:
Znajdz posty
Cytuj
10-08-2008, 09:15
Post: #7
 
Witam wszystkich
nareszcie zebrałem się w sobie i się zarejestrowałem na naszym forum, a że sprawę mam pilną to poproszę o o w miarę szybkie odpowiedzi.
z racji mojego upodobania do długiego spania (albo raczej nienawiści do wstawania o 5 rano) chciałbym jechać do £ęgowa w piątek po południu. Szukam chętnych na taki wypad. W hotelu pokoje jeszcze są. Wprawdzie od soboty mam już zarezrewowany nocleg z Jackiem S i Przemkiem "Falą" ale na piątek można wziąć inny pokój (do wybory 2-ki lub 3-ki).
Niech się ktoś nade mną zlituje :cry: żebym nie musiał wstawać z samego rana w piątek.

PS
Wiem że od piątku są też w £ęgowie braciszkowie Dąbrowscy

[ Dodano: 08 Paź 2008 10:53 ]
Oczywiście chodziło mi o poranne zrywanie w sobotę nie w piątek. Jeśli ktoś chce to niech dzwoni do mnie na komórkę (jest zapisane pod adresem www bo nie wiem gdzie ją wpisać)
Www Znajdz posty
Cytuj
10-09-2008, 09:20
Post: #8
 
Zauważyliście Idea , że doszła nam jeszcze jedna drużyna - Dario Ostróda :!:
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości