Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Składy drużyn na II ligę
02-06-2009, 18:20
Post: #57
 
Mechaniku drogi Magda sobie żartuje oczywiście. Z tego co wiem odbędzie się impreza, ale firmowa, czy jakoś tak. Ktoś "bierze" lokal i robi imprezkę. Popytaj managerów, bo może obędzie się bez wielkiego smarowania Big Grin Houseballistom nie jest ono potrzebne, a im brudniejsze będą rozbiegi tym mniej upadków będzie.
Pozdro Big Grin

II liga ogólnopolska przełożona jest na miesiąc marzec, wtedy to będzie "nasza" impreza. Jutro zapewne odbędzie trening TKB w godz 10.oo-13.oo jeśli w tym czasie cała kręgielnia nie jest na w/w imprezę zarezerwowana Big Grin
Znajdz posty
Cytuj
02-06-2009, 21:08
Post: #58
 
nic mi o takowej imprezie nie wiadomo, ale może niedoinformowany jestem.
doszła mnie plotka że macie zamiast ligi ogólnopolskiej jakieś swoje rozgrywki dlatego wolałem sie zorientowac na co sie przygotowac, ale jak to będzie zwykły trening to loozik, jakoś damy rade Big Grin
Znajdz posty
Cytuj
02-07-2009, 11:17
Post: #59
 
cor@lgol napisał(a):może obędzie się bez wielkiego smarowania Houseballistom nie jest ono potrzebne, a im brudniejsze będą rozbiegi tym mniej upadków będzie.

A kolega to co ma przeciwko "Houseballistom" ? Big GrinBig Grin
Znajdz posty
Cytuj
02-07-2009, 11:20
Post: #60
 
Nie mam nic przeciwko houseballistom Wink Jednak jeśli przychodzą amatorzy bowlingu na "zakrapianą" imprezkę do kręgielni to chyba przyznasz rację, że nawet nie mają pojęcia, iż na torze znajduje się olej :lol:
Znajdz posty
Cytuj
02-07-2009, 11:24
Post: #61
 
True True Big GrinBig Grin Trudno tu racji nie przyznać
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości