Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Składy drużyn na II ligę
02-04-2009, 17:05
Post: #49
 
Ja zdaję się na was, bo nie mam konkretnych planów na te dni. Proszę jednak o przychylną Grzesiowi decyzję i dla dobra TKB2, aby Greg mógł z nami zagrać dalej... bez niego nie da się utrzymać tego, co wypracowaliśmy do teraz.
Znajdz posty
Cytuj
02-04-2009, 21:17
Post: #50
 
Ja wolałbym zagrać w marcu £ęgowo i Toruń, ponieważ i tak już trochę sobie życie utrudniłem i w niedziele po lidze najprawdopodobniej muszę dotrzeć na południe Polski... z Torunia będę miał trochę bliżej niż z Ostródy no i zawsze będę przed tym w domu... A jeśli okaże się odpukać ( będę wiedział to dużo szybciej) łatwiej będzie znaleźć zastępstwo na rundę toruńską jakby co... Także Grzesiu tak samo bym wolał Wink

"Potrzeba wielkiej odwagi by powstać i wykorzystać cały swój potencjał..."
Znajdz posty
Cytuj
02-04-2009, 21:42
Post: #51
 
To ja się dopisuję do większości tych, którzy mają problem z terminami.
Więc proponuję aby przeforsować z innymi drużynami - sobota £ęgowo, niedziela - Toruń.
Znajdz posty
Cytuj
02-04-2009, 23:43
Post: #52
 
Dziękuję za zrozumienie,
pozdro i wielkie dzięki Zbyszku za miłe słowa. Wierzę w to że jeśli dalej będzie w naszym "timie" taka dobra atmosfera to walka o pierwszą ligę będzie łatwiejsza i zakończona sukcesem.
Www Znajdz posty
Cytuj
02-05-2009, 19:17
Post: #53
 
Jest potwierdzenie z PZK :!:

Do wszystkich klubów uczestniczących w II Lidze Północ-Wschód wpłynęło już potwierdzenie ostatecznych terminów 4 kolejnych rund w kolejności, o którą wnioskowaliśmy:

- 07.03. (sob) V runda £ęgowo,
- 08.03. (nie) VI runda Toruń,
- 06.06. (sob) VII runda Ostróda,
- 07.06. (nie) VIII runda Ostróda.
Znajdz posty
Cytuj
02-06-2009, 01:29
Post: #54
 
Dobra, ligi nie ma, ale doszły mnie słuchy że w sobotę i tak będą jakieś wewnętrzne rozgrywki TKB. Ile w tym prawdy i czego się spodziewać?
Znajdz posty
Cytuj
02-06-2009, 15:07
Post: #55
 
mechanik napisał(a):Dobra, ligi nie ma, ale doszły mnie słuchy że w sobotę i tak będą jakieś wewnętrzne rozgrywki TKB. Ile w tym prawdy i czego się spodziewać?

Taaa.. wewnętrzne rozgrywki to my prowadzimy ze sobą zawsze. Jeden drugiemu nie przepuści Smile W sobotę powalczymy pewnie tradycyjnie o miskę popcornu, albo o 5 zł Big GrinBig Grin
A spodziewać to się po nas można wszystkiego :/

Nowy mechanik? Ktoś zadba o to, by piny nam spadały? :/
Znajdz posty
Cytuj
02-06-2009, 15:33
Post: #56
 
czyli nic specjalnego nie przygotowywać? zwykłe smarowanie jedynka i mycie rozbiegów?
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości