Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Składy drużyn
09-10-2018, 10:13
Post: #1
Składy drużyn
Składy zgłoszonych drużyn do TLB 2018/19:

I LIGA:

PULSAR SYSTEM:

1. Jacek Skorupa (kpt.),
2. Marek Murzynowski,
3. Przemysław Falkowski,
4. Kuba Gapiński.

przyszli:
odeszli:

VENDETTA:

1. Tomasz Drzewiecki (kpt.),
2. Krzysztof Strzałkowski,
3. Tomasz Grzeca,
4. Krzysztof Kwiatkowski.

przyszli:
odeszli: Jacek Dębowski, Michał Tokarski

ENIGMA:

1. Jarosław Dąbrowski (kpt.),
2. Paweł Dąbrowski,
3. Mariusz Marzec,
4. Mateusz Kacprowicz,
5. Jacek Krajniewski.

przyszli: Jacek Krajniewski (Waszewakacje.pl)
odeszli:

MAGMA:

1. Dariusz Chiliński (kpt.),
2. Brajan Kastner,
3. Łukasz Mierzchała,
4. Jakub Piotrowski.

przyszli:
odeszli: Tomasz Homziuk

WASZEWAKACJE.PL:

1. Zbigniew Górny (kpt.),
2. Patryk Preus,
3. Paweł Wierzbowski,
4. Tomasz Lutowski.

przyszli:
odeszli: Jacek Krajniewski (Enigma)

SPORTBOWLING:

1. Kamilla Simińska (kpt.),
2. Emil Polanisz,
3. Łukasz Kudliński,
4. Mieczysław Polanisz,
5. Damian Majdecki.

przyszli:
odeszli:

BAD BOYS GRUDZIĄDZ:

1. Maciej Cichoracki (kpt.),
2. Marek Fularczyk,
3. Michał Gebauer,
4. Adam Martin,
5. Janusz Michałkowski.

przyszli:
odeszli:

SPARE TEAM:

1. Janusz Gackowski (kpt.),
2. Mirosława Gackowska,
3. Jan Hończak,
4. Jarosław Kucharski,
5. Marcin Brodowski.

przyszli: Jarosław Kucharski (debiut w TLB)
odeszli: Krzysztof Beszczyński

---------------------------------------------------------------

II LIGA:

ESCO POLAND:

1. Robert Ostaszyk (kpt.),
2. Sebastian Ziółkowski,
3. Artur Zjawiony,
4. Piotr Simiński.

przyszli: Artur Zjawiony, Piotr Simiński (obaj powrót do TLB)
odeszli: Magdalena Flisykowska (Tisa Bowling), Jarosław Czup, Max Ostaszyk

VENDETTA+:

1. Paulina Paliwoda (kpt.),
2. Sławomir Jaroszek,
3. Maciej Wilkowski,
4. Jacek Drozdowski,
5. Zbigniew Kaluta.

przyszli:
odeszli:

FIREBOWL:

1. Kamil Kocot (kpt.),
2. Waldemar Marcinkowski,
3. Mateusz Kapral,
4. Zbigniew Karbowiński,
5. Dawid Kwiatkowski.

przyszli:
odeszli:

KSM TEAM:

1. Mirosław Bartulewicz (kpt.),
2. Dominik Bartulewicz,
3. Małgorzata Skórcz,
4. Piotr Murawski.

przyszli:
odeszli:

TISA BOWLING:

1. Jakub Liśkiewicz (kpt.),
2. Magdalena Flisykowska,
3. Marcin Niedzielski,
4. Krzysztof Niedzielski.

przyszli: Magdalena Flisykowska (ESCO Poland)
odeszli: Michał Kurtyka (Polyteam)

XMEN TORUŃ

1. Arkadiusz Trochowski (kpt.),
2. Michał Hajduk,
3. Dariusz Olaś

przyszli:
odeszli: Arkadiusz Stanek, Szymon Umiński

POLYTEAM

1. Leszek Leskiewicz (kpt.),
2. Anita Leskiewicz,
3. Tomasz Grabiński,
4. Dawid Szabłowski,
5. Michał Kurtyka.

przyszli: Michał Kurtyka (Tisa Bowling)
odeszli:
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości