Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
statystyki indywidualne wg drużyn
12-31-2006, 15:18
Post: #1
statystyki indywidualne wg drużyn
Statystyki indywidualne wg drużyn Toruńskiej Ligi Bowlingowej:


STATYSTYKI INDYWIDUALNE WG DRU¯YN - runda zasadnicza

STATYSTYKI INDYWIDUALNE WG DRU¯YN - playoff


zaktualizowano: 02.03.2007
Www Znajdz posty
Cytuj
01-31-2007, 12:26
Post: #2
 
Proszę o uaktualnienie statystyk!

...[powtarzalność ruchów]...
Znajdz posty
Cytuj
01-31-2007, 12:47
Post: #3
statystyki
koniec rundy zasadniczej puka do drzwi a statystyki nie aktualne!! :mrgreen:
Cytuj
01-31-2007, 12:49
Post: #4
 
koniec rundy zasadniczej puka do drzwi a statystyki nie aktualne!!
Cytuj
01-31-2007, 15:05
Post: #5
 
myślę że już nie ma co dopraszać się o uaktualnienie wyników bo i tak przed nowym sezonem nikt tego nie zmieni...

A cofając się w czasie o pare miesięcy byliśmy pełni podziwu za szybkie uaktualnianie tabeli, statystyk, wyników... jednak jak każda bajka ma sówj koniec...
Cytuj
01-31-2007, 15:10
Post: #6
 
Anonymous napisał(a):myślę że już nie ma co dopraszać się o uaktualnienie wyników bo i tak przed nowym sezonem nikt tego nie zmieni...

A cofając się w czasie o pare miesięcy byliśmy pełni podziwu za szybkie uaktualnianie tabeli, statystyk, wyników... jednak jak każda bajka ma sówj koniec...

To pisałem Ja tylko zapomniałem się zalogować... :mrgreen:
Cytuj
01-31-2007, 15:36
Post: #7
 
przepraszam wszystkich za brak uaktualnienia statystyk. sek w tym, ze dysponuje ostatnio coraz mniejsza iloscia czasu. W tej chwili piszac ten tekst przebywam poza granicami kraju, bedac na szkoleniu, mam bardzo ograniczony dostep do internetu (poza tym ze jest cholernie drogiSad
To samo moze sie tyczyc tabeli. Jednakze z tabela postaram sie uporac, musicie przeciez znac terminy oraz swoich przeciwnikow na play-offy. Czwartek, piatek uaktualnie plik dotyczacy play-off. Jeszcze raz przepraszam, wynagrodze wam to na koniec rozgrywek (kazdy dostanie szereg statystyk do reki). Pozdrawiam z daleka!
Www Znajdz posty
Cytuj
01-31-2007, 17:41
Post: #8
 
Przepraszam a czy doczekam się odpowiedzi na moje pytanie odnośnie zastępstwa gdy nie ma gracza, które zadałem w TLB1, 14 kolejka spotkań???
Jutro mamy mecz i będzie nas tylko dwóch tak jak zapewne drużyny przeciwnej i musimy to wiedzieć, albo przekładamy spotkanie.

PROSZę ODPOWIED¬!

[ Dodano: 19 Lut 2007 10:26 ]
Jak się ktoś za to zabiera to niech to pociągnie do końca albo poprosi kogoś o pomoc!
Wszystko pięknie zaaktualizowane. Pogratulować!

...[powtarzalność ruchów]...
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości