Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Składy drużyn
12-04-2017, 10:25
Post: #1
Składy drużyn
Składy zgłoszonych drużyn do TLB 2017/18:

I LIGA:

WASZEWAKACJE.PL:

1. Zbigniew Górny (kpt.);
2. Patryk Preus;
3. Paweł Wierzbowski;
4. Jacek Krajniewski,
5. Tomasz Lutowski.

przyszli: Jacek Krajniewski (Sharks)
odeszli: Patryk Scieszyński

PULSAR SYSTEM:

1. Jacek Skorupa (kpt.),
2. Marek Murzynowski,
3. Przemysław Falkowski,
4. Kuba Gapiński.

przyszli:
odeszli: Jacek Kuciński

ENIGMA:

1. Paweł Dąbrowski (kpt.),
2. Jarosław Dąbrowski,
3. Mariusz Marzec,
4. Mateusz Kacprowicz.

przyszli:
odeszli:

BAD BOYS GRUDZIĄDZ:

1. Maciej Cichoracki (kpt.),
2. Marek Fularczyk,
3. Michał Gebauer,
4. Janusz Michałkowski.

przyszli:
odeszli:

MAGMA:

1. Tomasz Homziuk (kpt.),
2. Dariusz Chiliński,
3. Łukasz Mierzchała,
4. Brajan Kastner,
5. Kuba Piotrowski.

przyszli:
odeszli:

ESCO POLAND:

1. Robert Ostaszyk (kpt.),
2. Magdalena Flisykowska,
3. Jarosław Czup,
4. Max Ostaszyk.

przyszli:
odeszli: Szymon Umiński (XMEN Toruń)

SPORTBOWLING:

1. Kamilla Simińska (kpt.),
2. Emil Polanisz,
3. Łukasz Kudliński,
4. Mieczysław Polanisz.

przyszli:
odeszli: Marek Rybicki

VENDETTA:

1. Krzysztof Strzałkowski (kpt.),
2. Jacek Dębowski,
3. Tomasz Grzeca,
4. Krzysztof Kwiatkowski,
5. Tomasz Drzewiecki.

przyszli: Krzysztof Kwiatkowski (debiut w TLB), Tomasz Drzewiecki (Sharks)
odeszli: Sławomir Jaroszek, Maciej Wilkowski (obaj Vendetta+)

---------------------------------------------------------------

II LIGA:

FIREBOWL:

1. Kamil Kocot (kpt.),
2. Waldemar Marcinkowski,
3. Mateusz Kapral,
4. Zbigniew Karbowiński,
5. Dawid Kwiatkowski.

przyszli: Dawid Kwiatkowski (debiut w TLB)
odeszli:

SPARE TEAM:

1. Janusz Gackowski (kpt.),
2. Mirka Gackowska,
3. Jan Hończak,
4. Krzysztof Beszczyński.

przyszli:
odeszli:

POLYTEAM:

1. Leszek Leskiewicz (kpt.),
2. Anita Leskiewicz,
3. Dawid Szabłowski,
4. Tomasz Grabiński.

przyszli:
odeszli: Krzysztof Baranowski

KSM TEAM:

1. Mirosław Bartulewicz (kpt.),
2. Małgorzata Skórcz,
3. Dominik Bartulewicz,
4. Piotr Murawski.

przyszli: Piotr Murawski (Sharks)
odeszli: Sławomir Kotarski

TISA BOWLING:

1. Jakub Liśkiewicz (kpt.),
2. Krzysztof Niedzielski,
3. Marcin Niedzielski,
4. Michał Kurtyka.

przyszli:
odeszli:

VENDETTA+

1. Paulina Paliwoda (kpt.),
2. Maciej Wilkowski,
3. Jacek Drozdowski,
4. Zbigniew Kaluta,
5. Sławomir Jaroszek.

przyszli: Sławomir Jaroszek, Maciej Wilkowski (obaj Vendetta), Jacek Drozdowski, Zbigniew Kaluta, Paulina Paliwoda (wszyscy debiut w TLB)
odeszli:

Play'azz Bowl

1. Jakub Pawłowski (kpt.),
2. Piotr Kalkowski,
3. Jacek Jarosiński,
4. Marcin Pawlikowski.

przyszli: Jakub Pawłowski, Piotr Kalkowski, Jacek Jarosiński (wszyscy powrót do TLB), Marcin Pawlikowski (debiut w TLB)
odeszli:

X MEN Toruń

1. Arkadiusz Trochowski (kpt.),
2. Arkadiusz Stanek,
3. Michał Hajduk,
4. Dariusz Olaś,
5. Szymon Umiński.

przyszli: Arkadiusz Trochowski, Dariusz Olaś (obaj debiut w TLB), Arkadiusz Stanek, Michał Hajduk (obaj powrót do TLB), Szymon Umiński (ESCO Poland).
odeszli:
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości