Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wyniki TLBi 2007/8
07-10-2008, 11:06
Post: #1
wyniki TLBi 2007/8
WYNIKI TLBi

Klasyfikacja po eliminacjach (do Finału awansowała czołowa 16-stka):

1.Radosław Dąbrowski ----- (śr) 193,75 – (g) 742, 700, 851, 782, 823, 752 – (nz) 668, 695
2.Jacek Skorupa ------------- (śr) 181,04 – (g) 615, 734, 718, 600, 764, 914 – (nz) 586, 588
3.Mateusz Kacprowicz ----- (śr) 173,91 – (g) 636, 609, 645, 750, 766, 768 – (nz) 544, 600
4.Piotr Pajchert -------------- (śr) 173,70 – (g) 745, 634, 747, 691, 662, 690 – (nz) 568, 588
5.Przemysław Kantecki ---- (śr) 171,66 – (g) 657, 686, 617, 666, 730, 764 – (nz) 527, 582
6.Jarosław Dąbrowski ------ (śr) 170,66 - (g) 743, 623, 655, 633, 634, 808 – (nz) 544, 606
7.Paweł Dąbrowski --------- (śr) 170,54 - (g) 736, 709, 656, 674, 654, 664 – (nz) 584, 603
8.Przemysław Falkowski --- (śr) 168,20 – (g) 600, 621, 627, 693, 785, 711 – (nz) 506
9.Piotr Simiński -------------- (śr) 167,12 – (g) 639, 677, 693, 640, 709, 653 – (nz) 606
10.Jarosław Kowalski ------ (śr) 161,87 – (g) 640, 629, 719, 677, 608, 612 – (nz) 581, 604
11.Bartosz Mazurkiewicz -- (śr) 159,37 – (g) 557, 591, 585, 661, 758, 673 – (nz) 490, 530
12.Grzegorz Myrcha -------- (śr) 155,58 – (g) 618, 579, 609, 657, 584, 687 – (nz) 579
13.Eugeniusz Mikłaszewicz (śr) 154,33 – (g) 516, 645, 696, 647, 597, 603
14.Robert Ostaszyk -------- (śr) 153,41 – (g) 573, 610, 560, 663, 629, 647 – (nz) 526, 544
15.Wojciech Cichowicz ----- (śr) 153,20 – (g) 586, 602, 566, 623, 680, 620 – (nz) 545, 566
16.Mariusz Marzec ---------- (śr) 149,62 – (g) 631, 584, 611, 562, 591, 612 – (nz) 553
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
17.Maciej Bajbak ------------ (śr) 145,33 – (g) 639, 549, 551, 581, 609, 559 – (nz) 513,
18.Janusz Ossowski -------- (śr) 142,54 – (g) 596, 567, 596, 565, 589, 508 – (nz) 467
19.Magdalena Kacprowicz - (śr) 140,66 – (g) 556, 580, 501, 585, 558, 596 – (nz) 435, 459
20.Dariusz Jaworski -------- (śr) 132,16 – (g) 496, 556, 529, 531, 525, 535 – (nz) 490
21.Katarzyna Jędrzejczyk - (śr) 128,33 – (g) 498, 529, 500, 539, 453, 561

Niesklasyfikowani:
1.Tymoteusz Ciećkiewicz - (śr) 186,95 – (g) 690, 731, 729, 734, 855
2.Jakub Piotrowski -------- (śr) 184,83 – (g) 750, 693, 775
3.Zbigniew Kotarski ------- (śr) 175,00 – (g) 700
4.Marcin Urbański ---------- (śr) 154,00 – (g) 616
5. Rafał Sakowski ---------- (śr) 151,00 – (g) 604
6.Sławomir Górniak -------- (śr) 146,87 – (g) 557, 618
7.Artur Zjawiony ----------- (śr) 139,00 – (g) 556
8.Wiesław Lewandowski - (śr) 136,75 – (g) 547
9.Filip £azowy -------------- (śr) 135,75 – (g) 543, 527
10.Artur Matczak ---------- (śr) 117,50 – (g) 470
11.Rafał Zatorski ---------- (śr) 115,00 – (g) 460

(nz) – wynik niezaliczony

kontakt w sprawie ligi: ligaTLB@gmail.com
Www Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości