WYNIKI TLBi
Klasyfikacja po eliminacjach (do Finału awansowała czołowa 16-stka):
1.Radosław Dąbrowski -----
(śr) 193,75 –
(g) 742, 700, 851, 782, 823, 752 – (nz) 668, 695
2.Jacek Skorupa -------------
(śr) 181,04 –
(g) 615, 734, 718, 600, 764, 914 – (nz) 586, 588
3.Mateusz Kacprowicz -----
(śr) 173,91 –
(g) 636, 609, 645, 750, 766, 768 – (nz) 544, 600
4.Piotr Pajchert --------------
(śr) 173,70 –
(g) 745, 634, 747, 691, 662, 690 – (nz) 568, 588
5.Przemysław Kantecki ----
(śr) 171,66 –
(g) 657, 686, 617, 666, 730, 764 – (nz) 527, 582
6.Jarosław Dąbrowski ------
(śr) 170,66 -
(g) 743, 623, 655, 633, 634, 808 – (nz) 544, 606
7.Paweł Dąbrowski ---------
(śr) 170,54 -
(g) 736, 709, 656, 674, 654, 664 – (nz) 584, 603
8.Przemysław Falkowski ---
(śr) 168,20 –
(g) 600, 621, 627, 693, 785, 711 – (nz) 506
9.Piotr Simiński --------------
(śr) 167,12 –
(g) 639, 677, 693, 640, 709, 653 – (nz) 606
10.Jarosław Kowalski ------
(śr) 161,87 –
(g) 640, 629, 719, 677, 608, 612 – (nz) 581, 604
11.Bartosz Mazurkiewicz --
(śr) 159,37 –
(g) 557, 591, 585, 661, 758, 673 – (nz) 490, 530
12.Grzegorz Myrcha --------
(śr) 155,58 –
(g) 618, 579, 609, 657, 584, 687 – (nz) 579
13.Eugeniusz Mikłaszewicz
(śr) 154,33 –
(g) 516, 645, 696, 647, 597, 603
14.Robert Ostaszyk --------
(śr) 153,41 –
(g) 573, 610, 560, 663, 629, 647 – (nz) 526, 544
15.Wojciech Cichowicz -----
(śr) 153,20 –
(g) 586, 602, 566, 623, 680, 620 – (nz) 545, 566
16.Mariusz Marzec ----------
(śr) 149,62 –
(g) 631, 584, 611, 562, 591, 612 – (nz) 553
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
17.Maciej Bajbak ------------
(śr) 145,33 –
(g) 639, 549, 551, 581, 609, 559 – (nz) 513,
18.Janusz Ossowski --------
(śr) 142,54 –
(g) 596, 567, 596, 565, 589, 508 – (nz) 467
19.Magdalena Kacprowicz -
(śr) 140,66 –
(g) 556, 580, 501, 585, 558, 596 – (nz) 435, 459
20.Dariusz Jaworski --------
(śr) 132,16 –
(g) 496, 556, 529, 531, 525, 535 – (nz) 490
21.Katarzyna Jędrzejczyk -
(śr) 128,33 –
(g) 498, 529, 500, 539, 453, 561
Niesklasyfikowani:
1.Tymoteusz Ciećkiewicz -
(śr) 186,95 –
(g) 690, 731, 729, 734, 855
2.Jakub Piotrowski --------
(śr) 184,83 –
(g) 750, 693, 775
3.Zbigniew Kotarski -------
(śr) 175,00 –
(g) 700
4.Marcin Urbański ----------
(śr) 154,00 –
(g) 616
5. Rafał Sakowski ----------
(śr) 151,00 –
(g) 604
6.Sławomir Górniak --------
(śr) 146,87 –
(g) 557, 618
7.Artur Zjawiony -----------
(śr) 139,00 –
(g) 556
8.Wiesław Lewandowski -
(śr) 136,75 –
(g) 547
9.Filip £azowy --------------
(śr) 135,75 –
(g) 543, 527
10.Artur Matczak ----------
(śr) 117,50 –
(g) 470
11.Rafał Zatorski ----------
(śr) 115,00 –
(g) 460
(nz) – wynik niezaliczony