Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BARA¯E
06-24-2008, 22:31
Post: #9
 
Niechcial bym sie wypowiadac stronniczo ale jezeli nie pojedzie Kuba ja rowniez bo nie wydaje mi sie aby to mialo jakis wiekszy sens. Poztym odnoszac sie do tego co napisales ze sad kolezenski wybierze sklad na miejscu to mi powiedz na jakiej zasadzie ? ze niby caly klub zagra na rozgrzewce? Wybacz ale wydaje mi sie to smieszne. pozatym Wiem jaki sklad powinien zagrac i nie widze sensu zeby ktos sie ludzil z gra. Sklad ktory powinien zagrac widnieje w postach powyzej.
Cytuj
06-24-2008, 23:05
Post: #10
 
Team pracował długi sezon na sukces. Z całym szacunkiem dla tych, których pominąłem w "moim" składzie, ale nie zaryzykuję innego składu, aby dac komuś pograć/pobawić się/zagrać choćby jedną grę jak ujął to Przemek. Dać zagrać mogę u nas w kręgielni, lub w turnieju opłatkowym - jeśli regulamin pozwoli, ale nie w momencie o być albo nie być w I lidze.

Dodam, że nie chcę aby grali ci co zawsze, lecz najlepsi.
Znajdz posty
Cytuj
06-25-2008, 10:09
Post: #11
 
zgadzam sie z toba w pelni zbyszek to MY pracowalismy caly sezon i jak wygramy to MY albo przegramy to tez MY a nie jakies osoby ktorym Przemek chce dac " pograc " bo to była nasza praca a nie calego klubu .
Znajdz posty
Cytuj
06-25-2008, 12:25
Post: #12
 
Zgadzam sie całkowicie. To byłby bezsens nie wystawic wyzej wymienionej 5 zawodników. Gdyby nie oni to nie było by o co teraz walczyc
Znajdz posty
Cytuj
06-25-2008, 17:25
Post: #13
 
Panowie tak budowana atmosfera nie daje Wam szans z Piłą -tam atmosfera super -wiem co mówię bo grałem z nimi cały sezon . Moim skromnym zdaniem powinni u Was zagrać najlepiej punktujący w rozgrywkach ligowych -średnia sezonu w II lidze jest wykładnikiem . Pamiętajcie już tylko 4 dni odliczanie się zaczęło , spory na bok -zgoda buduje , niezgoda ............ Pozdrawiam
Cytuj
06-25-2008, 19:25
Post: #14
 
na lige jedzie : Zbyszek , Tymek , Jacek S , Radek , Ja i jeszcze moze jedna osoba i nikt inny nie i to jest najsilniejszy sklad.
Znajdz posty
Cytuj
06-26-2008, 11:49
Post: #15
 
I ten skład wystarczy i TKB w pierwszej lidze będzie! Wink
Znajdz posty
Cytuj
06-26-2008, 12:09
Post: #16
 
Przepraszam ze nie uczestniczylem w dyskusjii.. ale troszku zaspalem. Jesli chodzi o sklad na mnie mozecie smialo liczyc. Moim zdaniem pomysl o zabraniu ze soba kazdego kto ma licencje nie jest trafionym pomyslem, 10 minut rozgrzewki nie da nam zadnego widoku na forme, wyniki, czy dopasowanie do smarowania... pozatym zmieniajace sie warunki na torach, moga strasznie utrudnic gre "swiezym" zawodnikom... Pozdrawiam Radek.

ps. Jesli chodzi o sam wyjazd, bede jechal swoim samochodem, jednak zmiescimy sie tylko w 4 osoby... wiec pewnie tak czy tak wyjazd na 2 auta.

"Potrzeba wielkiej odwagi by powstać i wykorzystać cały swój potencjał..."
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości