Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BARA¯E
06-21-2008, 13:52
Post: #1
BARA¯E
UWAGA zawodnicy TKB :!:

W niedzielę 29. czerwca w kręgielni NIKU w Poznaniu walczymy w barażu o I Ligę z Rodłem Piła. Początek zawodów o godz 10.00! Termin potwierdzony już przez PZK.

Plan działania jest taki:

Kto żyw z licencją powinien pojechać. Na miejscu sprawdzamy dokładnie warunki (smarowanie) i wybieramy skład. Tak, jak ostatnio w Bydgoszczy, każdy powinien czuć się gotowy i na siłach powalczyć przynajmniej w jednej grze.

Cel jest jasny i wspólny: awans TKB do I LIGI!


p.s. Czekam na sygnał, jeśli ktoś ma problem z transportem.
Znajdz posty
Cytuj
06-22-2008, 16:25
Post: #2
 
Nie pojmuje, czyli teraz sad kolezenski nie wybiera ludzi na wyjazd?
Cytuj
06-23-2008, 10:01
Post: #3
 
Zaraz, zaraz, to ja czegoś tu nie pojmuję. Członek Sądu Koleżeńskiego pyta, dlaczego Sąd nie wybiera składu w momencie, kiedy ten skład już dawno powinien być WYBRANY!?

To przypomnijmy i uzgodnijmy sobie:

- po pierwsze: jako jeden z 30 członków TKB liczę przede wszystkim na to, że Sąd Koleżeński najpierw będzie pojmował i stosował się do USTALEń Walnego Zebrania Członków Klubu, co do wcześniejszego ogłaszania składu, zostało 6 dni do barażu, a Sąd Koleżeński składu nie podał,

- po drugie: Sąd Koleżeński wybierze teraz skład na miejscu,

- po trzecie: rozumiem, że Sąd koleżeński nie chce sobie umyślnie zawężać wyboru na miejscu w Toruniu, tylko chce mieć jak najszersze pole do wyboru na miejscu w Poznaniu,

- po czwarte: wierzę, że kto nie będzie grał, będzie na miejscu wspierał grających, a w sporcie już tak jest, że im więcej kibiców, tym lepiej.
Znajdz posty
Cytuj
06-23-2008, 14:11
Post: #4
 
pojechać mogą wszyscy jednak w zgłoszonym oficjalnie składzie na mecz winno znaleźć sie 5 osób. ktoś zwrócił mi uwagę w Bydgoszczy dlaczego w skladzie jest 6 osób......
PS.
Poza tuzą jaką jest Tymon, cała reszta łącznie ze mną nie gra równo. Każdy z nas umie zagrać 250 (Jacek S, Kubuś, Radek, Fala, Kacper i ja), ale także każdy z nas może ukulać 120 Sad
W nawiasie nie bez powodu na pierwszym miejscu umieściłem Jacka, ponieważ z pozostałych rzuca najregularniej.

1. Tymon,
2. Jacek S,
3. Kubuś
To pewniaki w składzie jak na moje oko.
Kolejnych dwóch zawodników winniśmy wybrać z pozostałych.

PPS.
W sporcie drużynowym liczy się zespół, a nie jednostka. Czy umiemy grać na poziomie I ligi? Myślę, że jeszcze nie (zespołowo), natomiast w gronie I ligowców można zdobyć większe doświadczenie i podpatrywać jeszcze lepszych !!! Team el-transu udowodnił, że dojrzał do tego, aby grać zespołowo. Stanąłem przed trudną decyzją czy zagrać ostatnią -4 grę w fianle ligi po 3ciej z wynikiem 120pkt. Jak się okazuje decyzja była słuszna, ale podjąłem ogromne ryzyko.
KA¯DY zgodzi się ze mną, że nie ma znaczenia kto zagra w barażach, ważne jest aby zwyciężyć. Każdy z zawodników miał swój wkład w doprowadzenie do możliwości rozegrania baraży (nadal uważam to za sukces, a nie porażkę).
Wobec powyższego nie garnę sie do składu (podobnie jak na kolejkę rozgrywaną w Bydgoszczy) ponieważ to ogromna odpowiedzialność. :>

[ Dodano: 24 Cze 2008 12:04 ]
Zgłaszać się panowie, kiedy komu pasuje wyjazd na trening do Poznania !!
Znajdz posty
Cytuj
06-24-2008, 11:30
Post: #5
 
Bardzo rozsądne spojrzenie na sprawę i fajnie Zbyszek, że to wszystko napisałeś, ale...

Regulamin rozgrywek nie mówi nic o tym, że w składzie może być maksymalnie 5 zawodników. Mowa jest o tym, że wynik drużyny to suma punktów 4 zawodników, natomiast dobór może odbywać się z kadry dostępnej na zawodach. My na baraż mamy w schemacie wpisanych 9 zawodników, którzy w tym sezonie grali w II lidze. Winszowałbym sobie i nam wszystkim, żeby ta 9-tka była obecna w Poznaniu.

Nie wiem, dlaczego KTO¦ w Bydgoszczy zwrócił Ci uwagę na to, że w składzie jest 6 osób i nie wiem, czy ten KTO¦ zauważył, że dzień wcześniej XL Bowling SL3 zagrał w Toruniu 6 zawodnikami :!: Podobna sytuacja była zresztą np. :!: w I rundzie w Koszalinie.

Zupełnie się nie zgadzam z tym, że drużynowo nie nadajemy się na I Ligę. W każdy wtorek mam przyjemność grania z Jackiem Skorupą i z Przemkiem Falkowskim w Lidze Drużynowej w Bydgoszczy. W obsadzie przede wszystkim I-ligowej, ALE NAWET ekstraklasowej :!: Jacek jest TRZECIM zawodnikiem Ligi, a Przemek SZÓSTYM. Zupełnie odradzałbym spojrzenia na sport i życie w ogóle, że cel nie do osiągnięcia w danym momencie, nie może być celem. Z WIAR¡ dzięki BOGU zawsze takie cele osiągałem i polecam to innym.

Co do smarowania w Poznaniu :!: Jeśli będzie TAKIE, JAK OSTATNIO W BYDGOSZCZY, jestem przekonany, że znak zapytania :?: w naszym składzie jest jednak większy.
Znajdz posty
Cytuj
06-24-2008, 15:09
Post: #6
 
Przemku pozwolę sobie nie do końca się z Tobą zgodzić. Nie możesz porównywać występów Jacka i Fali w Bydgoszczy do gier w I lidze na różnych smarowaniach w rożnych obiektach pamiętając, że tam o zwycięstwie decyduje jedna gra, a nie średnia. Biorąc to pod uwagę trzeba pamiętać, że nie wystarczy zagrać 120 i 250 (mój przykład w Toruniu) i średniej 185, ale każdą grę równo. Dodatkowo nie porównywałbym w tak prosty sposób presji jaka ciąży na zawodniku grając w turnieju w Bydgoszczy, czy w Toruńskiej Lidze do spotkań ligowych.
Co do składu 5cio osobowego zapewne masz rację ja tego nie sprawdzałem. Skoro zrobiłeś to Ty, wierzę że tak jest.
Biorąc udział w rozgrywkach ligowych mam doświadczenie jaką to presję wywiera obawa przed załapaniem się - lub nie do składu. Skład należy wybrać przed barażami, ale po wcześniejszych treningach na poznańskich torach. W treningu winni wziąć udział wszyscy, natomiast na tej podstawie trzeba dokonać wyboru zawodników na baraże.

PS. Na stronie PZK wyczytałem, że baraz to 8 gier ze smarowaniem po 4 grach. Baraż naszego zespołu z Piłą odbędzie się na jednej parze torów, bez ich zmiany po 1 czy 2 grach, a więc łatwiej przystosować się do warunków.

Od Prezesa wiem jakie winniśmy zastac samrowanie i znam nr smarowania, bo tam mają tylko jedno ;D W każdym razie planuję wyjazd w piątek celem przetarcia tamtejszych torów. Kto chętny ?
Myślę, że tu jest okazja umówienia wypadu "na dwa autka" nawet w ósemkę czy dziewiątkę zawodników.
To tyle co moja głowa o tym myśli.
Pzdr
Znajdz posty
Cytuj
06-24-2008, 21:55
Post: #7
 
przemek to co pisze w pierwszym poscie to bzdura kompletna . Jedzie najsilniejszy sklad na baraze i koniec JA, Tymek, Zbyszek ,Jacek S , Radek , i moze ktos jeszcze a ty tu jakies bzdury piszesz ze caly klub prosze Cie. jak vhvesz caly klub to niech jedzie ale bezemnie .

[ Dodano: 24 Cze 2008 11:06 ]
przemek jezeli chcesz tak sobie wybierac sklady to stracisz najmocniejszych zawodnikow . niechce sie wypowiadac w imieniu innych ale jezeli ty chcesz zeby jechak caly klub jechal
( co jest kompletna komedia ) to beze mnie . Pozdrawiam
Znajdz posty
Cytuj
06-24-2008, 22:23
Post: #8
 
Ponieważ jestem członkiem sądu koleżeńskiego mój głos oddaję na skład:
1.Ciećkiewicz Tymoteusz
2.Dąbrowski Radosław
3.Piotrowski Jakub
4.Skorupa Jacek, a na koniec zgłaszam moją skromną osobę, a więc
5.Kotarski Zbigniew

Nie wyobrażam sobie możliwości dokonania wyboru składu tam na miejscu... na podstawie 10cio minutowej rozgrzewki ? Rzucisz strike = grasz ? Nie rzucisz = nie grasz ? Pomysł delikatnie ujmując nietrafiony. W czasie rozgrzewki sprawdza się kilkoma rzutami jak jest rozłożony olej na torach, w przypadku rzutu drugiego - jak zachowuje się kula sperowa. Usiłuje się znaleźć break.... 9-10 osób na rozgrzewce to z lekka przesada.

Dokonując wyboru uwzględniłem nie tylko życiowy rekord zawodników, bo to nie ma nic do rzeczy. Tutaj potrzeba zawodników "ogranych" na krajowych torach, tych uniwersalnych którzy zagrają na "każdych" warunkach i tych, na których można liczyć, bo to są raczej pewniacy. Gdybać można zawsze, jednak za powyższy skład biorę część odpowiedzialności. Nie będę się rozwodził dalej nad moim wyborem, bo jest tego zbyt dużo.

Przepraszam przy okazji, że moje zdanie oficjalnie zamieszczam na forum, jednak z uwagi na okres wakacyjny kontakt między członkami sądu koleżeńskiego jest utrudniony.

PS. Nie biorę odpowiedzialności na swoje barki jeśli na baraże stawi się cały klub TKB i zawodnicy nie będą mieli okazji wystąpenia w składzie (nie zwracam kosztów wyjazdu bo sakwa pusta).
Oczywiście jeśli ktoś ma tylko czas, ochotę i jakiś środek lokomocji zapraszam do kibicowania baraży.
Zbyszek Kotarski
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości