Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejny turniej w £ęgowie
06-12-2008, 19:25
Post: #9
 
ja tez chetnie pojade
Znajdz posty
Cytuj
06-13-2008, 12:18
Post: #10
 
Witam @ll.
Tak się stało, że w drodze z Gdańska udało nam się zagrać w kręgielni Tokyo Station.
Super obiekt trzeba przyznać. W eliminacjach zagraliśmy z Dawidem, moim 9cio letnim synkiem. Dawid wykulał 174 z hdcp. Brawa dla niego. Ja sam wykulałem 1147 pin a więc 191pin + 20hdcp Big GrinBig Grin daje 211. biorąc pod uwagę jak wysoko tam grają, może się okazać, że to za mało :shock:
Smarowanie na tamtejszej kręgielni to ich 15tka, porównałbym do naszej 9tki, może 14tki. Od 1 stopy olej na klepkach 10-30 do długości 40 stóp - rozciągnięty do 44stopy. Na klepkach 0-10 i 30-40 cienki olej z suchym blokiem dalej. Jednym słowe niezła zabawa, ale......... oleju nie ma za dużo i ważna jest umiejętność dostosowywania się do zmienności warunków w krótkim czasie. Rzut dobry na 4 ramki, niekoniecznie jest dobry na 5tą ramkę Tongue Przeciera się jak licho. Samo dobijanie podbnie jak u nas, a więc sper ładnie dokręca i nie powinno być problemu z zamykaniem ramek.
Zauważyłem, że piny ze względu na swoją świeżość jeszcze nie nauczyły się tańczyć i spadać. Kilka razy została 4ka po "dobrej" kieszeni, kilka razy 9tka.
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości