Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oświadczenie Patryka Preusa ws wniosku TKB do Trybunału Arbitrażowego przy PKOL
12-12-2016, 13:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2016 14:52 przez Przemek.)
Post: #1
Oświadczenie Patryka Preusa ws wniosku TKB do Trybunału Arbitrażowego przy PKOL
Jeżeli jeszcze zdążyłem to wyrażę swój indywidualny sprzeciw do wydawania klubowych pieniędzy na rozprawy sądowe.

Uzasadnienie:

A) Być może proceduralnie faktycznie Instancja odwoławcza zawiodła, jednak według mnie temat sprawy jest zupełnie inny gdyż dotyczy ustawiania pojedynków przez także mój klub co jest czynem haniebnym.

B ) Narażanie klubu na koszty rzędu 4-7000 zł jest zbyt dużym ryzykiem i niepotrzebnym ryzykiem w związku z zaistniałą sytuacją.

C) Mimo zapewnień Roberta Ostaszyka o oddaniu 4000 zł nie podpisano z nim żadnej umowy w tej sprawie i kwota 4000 zł nie pokrywa ( w razie przegranej) kosztów procesowych, które będzie musiał ponieść klub.

D) Skoro Robert Ostaszyk jest pewny wygranej niech uiści jednorazową dobrowolną wpłatę na konto klubu w wysokości przynajmniej 4000 zł w celu uniknięcia nieporozumień po procesowych.

Być może mój sprzeciw jest wyrażony za późno, jednak chciałem go umieścić w jakiejś formie pisemnej.
Oczywiście bez żadnych uprzedzeń.
Pozdrawiam
Patryk Preus
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości