Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GPP 6
03-05-2008, 15:05
Post: #17
 
łatwo powiedziec ;P
Ale powiem Ci, ze kurde naprawde beznadzieja z tymi hdcp losowanymi. Teraz na Niku Cup mialem taką sytuację, ze zagrałem bodajrze 171 srednią. Wylosowałem 10 hdcp. A w następnej eliminacji zagrałem 180 i mialem 0 hdcp. Szczęsliwie tamta elimiminacja okazała się lepsza, bo grając w półfinale ma się hdcp. z eliminacji... Czyli jeśli rzuciłbym 10 pinów więcej to tak naprawe byłbym 50 w plecy ;/
Chociaż pamiętam ze kiedyś u Was zagrałem 188 i też sie nie dostałem Tongue
POzdro

"Potrzeba wielkiej odwagi by powstać i wykorzystać cały swój potencjał..."
Znajdz posty
Cytuj
03-05-2008, 15:10
Post: #18
 
Radziu tak wlasciwie o czym Ty pierdolisz... hndc jest potrzebny zcasem ale jezeli zagrasz dobrze to CI ten Hndc nie bedzie potrzebny zagraj 190 + a za kazdym razem przejdziesz....
Cytuj
03-05-2008, 21:33
Post: #19
 
Nie ma to jak przyjacielska rozmowa dwóch facetów.... :mrgreen:


a tak na marginesie to nie brzmi Wam to dziwnie:
" aby przejść do drugiej rundy w grupie B, czyli grupy zawodników ze średnią do 185 należy zagrać min 190 średnią..."??
Cytuj
03-06-2008, 00:32
Post: #20
 
Templex zauwaz co sie gra w grupie B teraz chociazby podam Ci paru zawodnikow ktorzy takie wyniki osiagaja b. czesto : Mirek Pajak, Gapa, Peri , Wisnia, Kuba P itd grupa B jest teraz na wysokim poziomie ... I niejest tak latwo na turniejach a to ze jest średnia do 185 zawalisz 1 turniej na koniec sezonu i grasz kolejny rok w B przy czym powinienes grac w A . Znam Radka i wiem na co go stac wiec mowie mu zeby sie nie opieral jedynie na Hndc ktory jak wiemy jest czasem pomocny.
Cytuj
03-06-2008, 09:49
Post: #21
 
Tymek no właśnie w takim tonie pisałem swój post że większość zawodników z grupy B powinna grać w A bo patrząc po wynikach to powoli robią się nam dwie grupy A hehe...Smile


do zobaczenia w sobotę...
Cytuj
03-06-2008, 18:11
Post: #22
 
nom czescTongue
Cytuj
03-06-2008, 19:43
Post: #23
 
a może poprostu czas już na grupę C i tyle
Znajdz posty
Cytuj
03-06-2008, 23:15
Post: #24
 
W sumie mimo wszytsko cieszy mnie coraz wyzszy poziom zawodnikow w polsce. Jest ich coraz wiecej, coraz lepszych i niedlugo moze sie okazac, ze naprawde powstanie przywlolana przed Zbyszka grupa C Smile.
Pogadamy jutro o tej samej porze, ale juz bedziemy wiedziec wiecej Big Grin
Pozdrawiam serdecznie wszystkich i zycze powodzenia!!!

"Potrzeba wielkiej odwagi by powstać i wykorzystać cały swój potencjał..."
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości