Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kula
01-15-2008, 17:40
Post: #1
kula
Witam mam pytanie jakie kule są najlepsze dla początkujących graczy? Gram 2m-ce amatorsko, chcę kupić kulę, ale nie wiem jaką.
Znajdz posty
Cytuj
01-15-2008, 19:18
Post: #2
 
Temat rzeka........
Dla początkującego najlepsza kula spare-owa, aby nabrać poprawnych nawyków, celności i powtarzalności. Kula spare-owa czyli potocznie sperówka docelowo służy do wykonania drugiego rzutu, a więc do dobijania wszystkich pojedynczych pinów, oraz większości układów pozostałych po pierwszym rzucie kulą rotacyjną, a potocznie kulą strajkową.
Jeśli poziom gry nieco się podniesie, pomyślisz o kuli rotacyjnej, bo spera już będziesz miał.

Najtrudniej jest rozpoczynać "przygodę" z bowlingiem od kuli rotacyjnej, bo nie wiesz jeszcze jak grać rotację, uczysz się jej "na siłę" co utrudnia naukę poprawnej gry, a do tego wróży kontuzję.... Do tego masz problem, bo kula Ciebie nie słucha, czyli to ona Tobą rządzi na torze, a dobicie pojedynczego pina nr 10 dla początkującego kulą rotacyjną graniczy z cudem ;D

Generalnie to nie znam się na tym za bardzo :roll: :roll: , ale koledzy z Grakuli, których można spotkać w czasie ligowych rozgrywek czy też treningów z pewnością Tobie pomogą i objaśnią co i jak.
Pozdrawiam
Znajdz posty
Cytuj
01-15-2008, 22:14
Post: #3
 
ha ha jak Ty sie cori nie znasz to kto sie zna?? xD
Cytuj
01-16-2008, 00:39
Post: #4
 
Dziękuję bardzo za radę, teraz wiem już od czego mam zacząć. Będę miał pewnie jeszcze nie jedno pytanie, więc proszę o dalsze rady w przyszłości pozdrawiam :-)
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości