Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3-4 Kolejka Ligi!
01-14-2008, 18:25
Post: #9
 
co rozumiesz przez podroz z przygodami?? xD
Cytuj
01-14-2008, 19:27
Post: #10
 
Witam @ll.
Rzeczwywiśie TKB Toruń wygrał 8 z 14 pojednynków. Okazało się, że zamiast wzmocnić zespół nieźle go osłabiłem ;/
Pragnę gorąco podziękować chłopakom z zespołu za fantastyczną grę i super atmosferę.
Kuba zagrał bardzo dobrze, ale do tego zdążyliśmy już przywyknąć ;D Bravo Kuba. Radek pograł fenomenalnie i dla niego wielkie brawa. Był liderem zespołu i ciągnął całą resztę. Na wielki "szacun", brawa i ukłony zasługuje Mateusz, który bardzo miło mnie rozczarował grając naprawdę wysoko i skutecznie ;D Brawo panowie i wielkie dzięki, że mogłem być z wami.
Zabrakło Tymka w zespole...., myślę że z jego pomocą TKB objął by prowadzenie w tabeli.
Mimo, iż nie ma oficjalnych wyników PZK jestem przekonany, że obecnie nasz klub zajmuje 2 lokatę.

Dzięki !!!
Znajdz posty
Cytuj
01-14-2008, 20:22
Post: #11
 
Zbyszek, juz Ci to mowilem, ale powtorze! Moze i nie zagrales wysoko, ale swoja obecnościa wpłynąłes na to, ze my moglismy zagrac duzo wyzej niż nam sie wydawało! Miła atmosfera w zespole, zero problemow, wyluzowanie.. to wszytsko sprawiło ze jestem baardzo zadowolony z wyjazdu i wystepu, pokazalismy ze nalezy się nas bac! Dzieki Wam chlopaki, zaraz dodam jakies zdjątka Wink POzdrawiam.

"Potrzeba wielkiej odwagi by powstać i wykorzystać cały swój potencjał..."
Znajdz posty
Cytuj
01-14-2008, 20:55
Post: #12
 
Ja zawsze twierdzilem ze podstawa El-transu jestes Ty Zbysiu i zawsze pozostajesz hehe jak zauwazyl juz Radek twoja obecnosc na nas zawsze wplywa takim jakby doladowaniem ciezko to opisac. Nie lam sie przelam sie Smile
Pozdrawiam i szkode ze nie moglem byc z wami sry... Pzdr !
Cytuj
01-14-2008, 21:16
Post: #13
 
KILKA FOTEK Z WYJAZDU

"Potrzeba wielkiej odwagi by powstać i wykorzystać cały swój potencjał..."
Znajdz posty
Cytuj
01-14-2008, 22:40
Post: #14
 
Hej, Radek! A Twojego zdjęcia nie ma? Wink
No i... skąd ta zaduma u Zbyszka i Mattiego?

A przede wszystkim gratulacje- za żółtą koszulkę leadera toruńskiego teamu! Tak trzymaj!
:-)
Znajdz posty
Cytuj
01-14-2008, 23:23
Post: #15
 
Magda co masz na mysli ? " za żółtą koszulkę leadera toruńskiego teamu! Tak trzymaj! " ?? xD a btw Radek ladne zdjecia a szczegolnie zdjecie zbysie z piekna mina ;Ç
Cytuj
01-14-2008, 23:28
Post: #16
 
No fakt... ;-) Uściślę: trzeciej i czwartej kolejki ..... :-D


Jak tu trzeba uważać na słowa... ;-)
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości