Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IMPJ 2008
01-05-2008, 00:29
Post: #9
 
Taki los driver'a... Sad
Ale... odbijemy to sobie w Grakuli, jak Eltrans będzie stawiał świętując swoje zwycięstwo w TLB... ;-)
Znajdz posty
Cytuj
01-05-2008, 23:05
Post: #10
 
Wstępne info :!: Tym razem finały IMPJ nie dla nas. Miejsca zawodników TKB w kat. do lat 19: 9. Tymon, 13. Radek, 17. Kuba i 23. Mateusz.
Znajdz posty
Cytuj
01-06-2008, 00:06
Post: #11
 
Taaak - no to wróciliśmy! Niestety bez medali, ale myśle że w większości zadowoleni.
Jak już Przemek napisał, najwyżej zakończył Tymek - 9 miejsce, niestety do finału wchodziło 8 zawodników. Ja zakończyłem kwalifikacje na 15 miejscu (ostatnie, które wchodziło do półfinału) ze średnią 166. W połfinale zagrałem ciut lepiej i zakończyłem na 13 miejscu. Kuba Zakonczyl turniej na 17 miejscu (pechowa gra 106, wsród innych bardzo ładnych), Kacper na 23. Najładniej zagrał Olek Siletti, po eliminacjach miał srednią 215 ( ostatnia gra 280). Do finału przeszło 8 zawodników (4 z klubu Czaka-Czaka Piła). Niestety na stronie PZK nie ma jeszcze dokładnych wyników turnieju, więc nie mogę podać dokładnych średnich, ale mam nadzieje że da radę to nadrobić.

Już dzisiaj zakończyły sie IMPJ w kat do lat 14. Zwyciężył zawodnik z Mirażu Wrocław, 3 kolejne miejsca nalezaały do młodych z Bydgoszczy. Na wielki szacunek zasługuje zachowanie Natalii Martin, która odstąpiła zdobyty przez siebie medal, Tomkowi, który był najmłodszy, a zajął najgorsze z punktu widzenia sportowego miejce - od razu za podium. W kategorii dziewczyn, najlepsza była zawodniczka z Bydgoszczy - również wielkie brawa.

IMPJ - jak dotąd przebiegły w bardzo miłej atmosferze, dzięki wielu wspaniałym kolegom i kolezankom z wielkiej rodziny ludzi uprawiających bowling! Wielkie dzięki

Kolejne wyzwanie, już za tydzień - Liga Połnoc-Zachód! Będzie się działo =)

Pozdrawiam, Radek.
Znajdz posty
Cytuj
01-06-2008, 00:42
Post: #12
 
Nie mogę sobie odpuścić i też wtrącę swoje trzy grosze.. ;-) : rzeczywiście atmosfera zawodów była super! Walka wprawdzie zacięta, ale wszyscy zawodnicy okazywali sobie wzajemnie kupę sympatii i szczerej radości, kiedy "przeciwnikowi" się udało. Tylko pozazdrościć młodym, że potrafią tak fajnie połączyć walkę z zabawą.
No i kolejna rzecz: poziom zawodów. Skoro oni dzisiaj, w wieku 19 lat, mają tak opanowaną technikę i osiągają średnie powyżej 180... to jakie podium oprze się im za kilka lat??? :lol:
Kto tego nie widział na własne oczy, niech żałuje... ;-)
Znajdz posty
Cytuj
01-06-2008, 03:30
Post: #13
 
Gratuluję Panowie występu.... Wink Niestety nie udało mi się zasilić trybuny kibiców z przyczyn ode mnie niezależnych.
Odnosząc się do rodzinnej atmosfery to powiem krótko -nie widziałem zawodów bowlingowych bez takiej atmosfery. To cechuje właśnie naszą bowlingową brać Wink

PS.
£adnie Magda koloryzujesz Wink Oczywiście rzucają ładne średniej w wieku 19lat, tyle że oni grają po 4-5lat w bowling. Tu wiek nie ma nic do rzeczy tylko staż Wink Aby dogonić czołówkę krajową trzeba urodzić się talentem, ale najważniejsze by nie zostać w tyle za obecnie trenującymi. Niestety da się to zauważyć po wynikach. Zawodnicy z pierwszej ósemki nie kulają od tak sobie na kręgielni, lecz trenują pod okiem Pana MCH i efekty widać.

Pozdrawiam
Znajdz posty
Cytuj
01-06-2008, 14:36
Post: #14
 
heh mnie sie podobalo nasmialem sie tak jak nigdy w zyciu z ludzmi bylo warto mimo ze zabraklo 12 pinow do finalu ale co tam najwazniejsze jest to ze sa swietni ludzie jest to co kocham czyli bowling i jest Lipton czerwony wszystko co najwazniejsze jak dla mnie w tym sporcie wlasnie dla tego mam ochote grac i trenowac aby dorownac czołowce takie moje zdanie Smile czekam na nastepne Mistrzostwa Smile
Cytuj
01-07-2008, 00:38
Post: #15
 
Mala poprawka- IMPJ do lat 14- Zloto Daniel Wisniewski, srebro Kuba Sadowski, braz Tomek Lutowski. Blagam nie pytajcie skad ta zmiana, bo to nie jest do opisywania na forum.

Atmosfera owszem- wspaniala. Zbyszku mowisz, ze tak jest zawsze, nie zgodze sie z Toba. Doskonale wiemy jak jest na GPP czy Mistrzostwach seniorow. Niby wszystko pieknie, ale sa wasnie i spory, ze by Ci sztylek w plecy wsadzili. Teraz tego nie bylo. Grali sami mlodzi i skupili sie na zawodach.

Grupa do 19 i 23 lat. Kto nie widzial niech zaluje. Do 19- rzutem na tasme, w pieknym stylu zloto dla Darii Pajak, a przez 6 gier prowadzil Olo!!!!!!!!!

Do 23 lat- scisk w pierwszej 4. Tylko Marek odlecial do przodu, kolejne dwa miejsca byly wyczekiwane do ostatniej chwili. Kto nie widzial niech zalujeeee. Liskowi zabraklo jednego pina do brazu. Przegral 10cioma punktami pudlo, w ostatnim pojedynku przegral jednym pinem rzucajac 9 pinow w trzecim rzucie 10tej ramki!! Wiemy co by bylo gdyby spadl STRIKE.... Liczy sie dobijanie, ale spear to nie strike. Zbyszek chyba pamietasz to haslo z ligi koszalinskiejTongue

Pozdrawiam wszystkich.

Tymek gdybys po swojemu nie olal i nie zaczal sie bawic ja to Ty to pewnie bys wlazl do tej 8semki.
Cytuj
01-07-2008, 11:34
Post: #16
 
...a więc złoto w kat. do lat 19 i 23 dla triumfatorów krajowego Finału QubicaAMF 2007.
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości