Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obsługa Grakuli pozostawia wiele do życzenia...
12-06-2007, 16:33
Post: #9
 
Piatek ,sobota i niedziela Tongue
Cytuj
12-07-2007, 21:14
Post: #10
 
ja się wcale nie dziwię. W końcu w te dni przychodzi najwięcej ludziSmile
poszedłem w Poznaniu na partyjkę kręgli z kumplem. Grał po 4 latach. Wykulał 187 pkt. £adnie co nieSmile Ale tor o wiele gorszy niż u nas. ¦lizgałem się po nim w bucikach jak po lodzie.

"Czyż to nie dziwne, że głupcy są tak pewni siebie,a mędrcy mają tyle wątpliwości..."
Znajdz posty
Cytuj
12-07-2007, 21:17
Post: #11
 
A Gdzie byles w Plazie czy Niku??
Cytuj
12-07-2007, 21:19
Post: #12
 
Koło Plazy jest Haris - tam byłem bo w Plaza cała zajęta - jakaś szkoła podstawowa walczyła.

[ Dodano: 07 Gru 2007 09:20 ]
poprawka - w NIKU coś mi się pokręciło Big Grin

"Czyż to nie dziwne, że głupcy są tak pewni siebie,a mędrcy mają tyle wątpliwości..."
Znajdz posty
Cytuj
12-07-2007, 22:21
Post: #13
 
Timi napisał(a):Ale tor o wiele gorszy niż u nas. ¦lizgałem się po nim w bucikach jak po lodzie.
Jeśli dobry poślizg uważasz za gorsze tory to nic tylko pogratulować ;(
Właśnie poślizg w końcowej fazie dojścia do rzutu (4 krok jest ślizgiem) gwarantuje, że w bowling pograsz znacznie dłużej bez kontuzji kolana.
Pzdr
Znajdz posty
Cytuj
12-08-2007, 10:01
Post: #14
 
Nom Cori ma racje zreszta jak zawsze w sprawach bowlingu w Toruniu jest chyba najlepszy xD Wracaaj trenerz bo niema kto przewodzic naszego teamu xD Smile Pzdr!
Cytuj
12-08-2007, 10:57
Post: #15
 
cor@lgol napisał(a):
Timi napisał(a):Ale tor o wiele gorszy niż u nas. ¦lizgałem się po nim w bucikach jak po lodzie.
Jeśli dobry poślizg uważasz za gorsze tory to nic tylko pogratulować ;(
Właśnie poślizg w końcowej fazie dojścia do rzutu (4 krok jest ślizgiem) gwarantuje, że w bowling pograsz znacznie dłużej bez kontuzji kolana.
Pzdr

Cóz mogę powiedzieć. Dopiero co zaczynam i nie jestem specjalistą. Może to x przyzwyczajenia do naszych torów w Grakuli.

"Czyż to nie dziwne, że głupcy są tak pewni siebie,a mędrcy mają tyle wątpliwości..."
Znajdz posty
Cytuj
12-09-2007, 18:50
Post: #16
 
Wczoraj zakupiłem nowe butki Smile i nawet w toruniu czuje się jak na lodowisku Big Grin
Timi - jesli bedziesz gral w piatek albo sobote w godzinach popołudniowo-wieczornych jest spora szansa, ze bedeSmile - rozpoznasz mnie po koszulce Grakuli Tongue (jak nie rozpoznasz to pytaj o RadkaSmile). Jesli chcesz to zgłoś się do mnie, moge udzielić paru wskazówek, a obsluga być moze wyda się lepsza Wink Pozdrawiam
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości