Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aktualne wyniki
10-04-2007, 14:46
Post: #9
 
Anonymous napisał(a):O i tak się składa że jestem szczęsliwym posiadaczem platformy N.... :mrgreen: a wiesz może kiedy będą to emitować...bo niestety tego typu kanały mają to do siebie że program TV jest bliżej nieokreślony...

To będzie ciekawe wydazrzenie paru kumpli od kul, browar.... i bowling w TV.... 8-)

Pozdrawiam

I znowu się nie zalogowałem...to pisałem ja TempleX....
Cytuj
10-09-2007, 12:49
Post: #10
 
Witam
Czy ktoś z mi może powiedzieć gdzie się podziały wyniki z AMF bo do tej pory nie ma ich dopisanych do średniej na stronie PZK i napisane jest ,że chyba ktoś dał dupy bo nie dosłał?Oczywiście nikogo nie osądzam ale kto dał dupy i co się stało z wynikami?pozdro
Cytuj
10-19-2007, 09:28
Post: #11
 
Polski finał miał wiele niespodzianek nawet regulaminowych , ale już nie przesłanie wyników do PZK zakrawa na kpinę organizatorów z nas grających , wstyd brak profesjonalizmu . Kto był tak naiwny ,że dał Wam prawo organizacji skoro nie potraficie doprowadzić do końca tego , co powinniście czyli dosłać wyniki. Chyba po prostu się nie chce , bo trzeba wpisać nr licencji . Na stromnach PZK są wszystkie informacje .Może komuś się wreszcie zechce. :?: :!:
Cytuj
10-23-2007, 16:46
Post: #12
 
Broda nie wszystkim pasuje średnia AMF, bo nie wszyscy zagrali na swoim poziomie, a resztę niech każdy dopowie sobie wg własnego uznania.
Znajdz posty
Cytuj
10-24-2007, 06:39
Post: #13
 
Masz rację ,ale w sporcie nie zawsze jest z górki . Szkoda,że PZK nie wyegzekwowało wyników z Waszego centrum bądź co bądź organizatora . Takie sytuacje wypaczają niestety czystość sportu . Skoro średnie miały być liczone do średniej to tak być powinno . To ,że komuś nie pasuje ja jako gracz nie przyjmuję do wiadomości . A swoją drogą powinneś wpłynąć na organizatorów aby uzgodnili z PZK format wyników i go przesłali , bo chyba komputerów Wam nie ukradli . A może zapodział się adres na który trzeba wysłać to podaję posikata@bowlingpzk.pl
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości